توپ و تور

سعادت: بلغارستان خوب جنگید/ هیچکس کم‌کاری نکردبه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، بردیا سعادت پس از شکست ۳ بر ۲ تیم ملی ایران مقابل بلغارستان در هفته سوم رقابت‌های لیگ ملت‌های ۲۰۲۳ اظهار داشت: نمی‌توانم بگویم که بازی خیلی خوبی بود، اما بازی پایاپایی بود. بلغارستان خوب جنگید و آنها در لحظات حساس و مخصوصاً امتیازهای ۲۰ به بعد عملکرد بهتری داشتند. رمز پیروزی آنها هم همین موضوع بود.

وی ادامه داد: تیم ایران هم هر کاری از دستش بر می‌آمد، انجام داد. کسی کم کاری نکرد و بدون شک همه فقط با فکر پیروزی وارد میدان شدند و به دنبال ارائه یک بازی تماشاگرپسند بودند، اما متاسفانه امروز نشد که به هدف‌مان برسیم. امیدوارم در ادامه شرایط برای ایران بهتر شود.

قطر پاسور تیم ملی والیبال ایران خاطرنشان کرد: بازی بسیار نزدیک بود. گاهی ایران پیش می‌افتاد و گاهی هم بلغارستان پیش بود. در ست چهارم سعی کردم با سرویس و هرچه که در توان دارم به تیم کمک کنم. چند امتیاز سرویس هم گرفتم، اما در نهایت آنطور نشد که می‌خواستیم. همیشه آماده هستم و با نظر کادر فنی در ترکیب قرار می‌گیرم تا به تیم ملی کمک کنم. امیدوارم که از این بهتر شویم تا حداقل وقتی مردم بازی‌ها را می‌بینند، مانند گذشته شاد شوند.

سعادت در مورد جو سالن در آناهایم، عنوان کرد: تماشاگران ایرانی زیادی در سالن بودند. ورزشکاران حرفه‌ای هستیم و در سالن‌های مختلف بازی کرده‌ایم. جوی که تماشاگران ایجاد می‌کنند، نمی‌تواند عاملی برای برهم خوردن تمرکز بازیکنان باشد. در سالن‌هایی بازی کرده‌ایم که پر از تماشاگر بوده و گاهی به سود تیم و گاهی علیه تیم شعار دادند. به نظرم یکی از الزامات ورزشکار حرفه‌ای بودن این است که در شرایط سخت تمرکز خود را حفظ کند.

تیم ملی والیبال ایران ساعت ۳:۳۰ دقیقه بامداد روز یکشنبه ۱۸ تیرماه در سومین مسابقه هفته سوم لیگ ملت‌ها در آناهایم برابر آرژانتین صف‌آرایی می‌کند و در کمتر از ۲۰ ساعت بعد، در آخرین مسابقه خود به مصاف کوبا خواهد رفت.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه