تصویر بنر
آخرین اخبار

سرپرست تیم ملی هاکی: حق ایران کسب عنوان قهرمانی آسیا بود


امیر چهاردولی روز پنج‌شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: مسابقات آسیایی در سطح بسیار بالایی برگزار شد و در فینال نیز با وجود اینکه می‌توانستیم به راحتی مالزی را شکست بدهیم به خاطر از دست رفتن فرصت‌ها در نهایت شکست خوردیم.

وی افزود: تیم ملی ایران در این مسابقات با ۱۹ امتیاز از ۷ بازی قهرمان شده بود اما براساس قوانین برگزار کنندگان، تیم‌های اول و دوم باید مجدد دیدار فینال را برگزار می‌کردند که در نهایت برابر مالزی که دوم جدول بود، شکست خوردیم.

چهاردولی خاطرنشان کرد: در مرحله مسابقات دوره‌ای تیم ملی مالزی را سه بر صفر بردیم اما در فینال نتوانستیم آنطور که انتظار می‌رفت ظاهر شویم و با از دست دادن موقعیت‌های پرشمار به خصوص در دقایق آخر، بازی را واگذار کردیم.

وی اضافه کرد: استرس بازیکنان به خصوص امیرمهدی میرزاخانی آقای گل تیم ملی که تنها ۲۰ سال سن داشت، بالا بود و نتوانست بازی همیشگی خود را انجام دهد و در مجموع حق ما باخت نبود.

به گفته سرپرست تیم ملی هاکی داخل سالن، تیم ملی ایران به نسبت بازی‌های آسیایی و جام جهانی گذشته ۶۰ درصد تغییر کرد و با جوانگرایی راهی مسابقات قهرمانی آسیا شد که با همین نفرات نیز با اقتدار همه تیم‌ها را بردیم.

تیم ملی هاکی آقایان کشورمان اوایل هفته جاری با قبول شکست در ضربات پنالتی مقابل مالزی در جایگاه دوم مسابقات هاکی داخل سالن قهرمانی آسیا ایستاد و توانست جواز حضور در مسابقات جهانی آفریقای جنوبی را کسب کند.

امیر چهاردولی از مربیان مطرح هاکی همدان و بازیکن سابق تیم ملی، سرپرستی تیم ملی هاکی داخل سالن کشورمان در مسابقات آسیایی را برعهده داشت.


منبع:ایرنا

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا