آخرین اخبار

سرنوشت عجیب بمب پرسپولیس و استقلال | با تیم سوم تمرین کرد!به گزارش همشهری آنلاین، سعید عزت‌اللهی یکی از نام‌های پرتکرار در پنجره نقل و انتقالات تابستانی فوتبال ایران بوده است. پس از اینکه مدیر عامل پرسپولیس بارها در مورد او مورد سوال قرار گرفت، روز گذشته جواد نکونام صراحتا نام این بازیکن را به عنوان یکی از بازیکنان موردنظرش مطرح کرد.

در این میان شایعات زیادی در مورد این بازیکن وجود دارد و حتی گفته می‌شود این هفته با جذب او، سینا اسدبیگی به صورت قرضی راهی تیم دیگری خواهد شد.

از طرف دیگر ناکامی نقل و انتقالات استقلال سبب شده تا هواداران این تیم تصور کنند مدیران باشگاه تمام تلاش خود را برای جذب او خواهند کرد.

نکته جالب اینکه سعید عزت‌اللهی تمرینات پیش فصل خود با وایله را آغاز کرده است.زت‌اللهی حدود دو هفته پیش راهی دانمارک شد و همین سفر تصور این را به وجود آورد که او شخصا برای مذاکره با وایله به دانمارک رفته و در تمرینات این تیم شرکت نخواهد کرد.

البته از مذاکرات احتمالی او برای دریافت رضایتنامه خبری در دست نیست اما عزت‌اللهی بیش از یک هفته است که به تمرینات وایله اضافه شده و در پیش فصل این تیم شرکت می‌کند.

حضور وایله در تمرینات این تیم شانس پرسپولیس و استقلال را برای جذب او کاهش می‌دهد. خصوصا اینکه وایله در تلاش است به هر قیمتی که شده، قرارداد سعید را تمدید کند تا او در زمستان آزادانه به تیم بعدی نرود.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه