آخرین اخبار

ستاره استقلال پرسپولیسی است! | جدایی دو ستاره مطرح استقلال قطعی شد | بیرانوند به ما ضربه بزرگی زدبه گزارش همشهری آنلاین، مهدی فنونی زاده در مورد استعفای سید حجت کریمی از سرپرستی باشگاه استقلال اظهار داشت: به نظر من کریمی سرپرست خوبی بود. به مشکلات استقلال رسیدگی می‌کرد و بدهی‌های باشگاه را پرداخت کرد. یکی از بهترین کارهای کریمی آوردن جواد نکونام برای هدایت استقلال بود اما متاسفانه شرایط به شکلی پیش رفت که او مجبور به جدایی از استقلال شد.

پیشکسوت باشگاه استقلال اظهار داشت: امیدوارم مدیریت جدید باشگاه بتواند در جذب بازیکن که بزرگترین مشکل تیم است موفق عمل کند تا نکونام با انگیزه بیشتری تیم را تمرین دهد.

وی در خصوص وضعیت استقلال در فصل نقل انتقالات گفت: بازیکنان با نظر سرمربی تیم جذب می شوند و امیدوارم مدیران تیم هم بتوانند طبق لیست بازیکنان را جذب کنند. متاسفانه موضوع بیرانوند به استقلال ضربه بزرگی زد و ما را از جذب سایر بازیکنان هم دور کرد.

فنونی زاده اظهار داشت: یکی از نگرانی های بزرگ هواداران وضعیت محبی و قایدی بود که فکر می کنم هر دو آنها از استقلال جدا شدند و به زودی تیم جدید خود را هم معرفی خواهند کرد.

پیشکسوت استقلال درباره جذب مهرداد محمدی عنوان کرد: محمدی بازیکن خوب و باکیفیتی است. او پرسپولیسی بود اما الان استقلالی است. امیدوارم با پوشیدن پیراهن این تیم موفقیت‌های زیادی کسب کند و به تیم ملی دعوت شود. او می‌تواند در دل هواداران استقلال خودش را جا کند. به نظر من یکی از بهترین خریدهای باشگاه در این فصل نقل‌وانتقالات مهرداد محمدی بود.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه