رزمی

رای شورای فنی به برکناری استکی/ نهرودی سرمربی تیم ملی بوکس شدبه گزارش خبرگزاری مهر، اولین جلسه شورای فنی با حضور سیدروح‌اله حسینی سرپرست فدراسیون بوکس امروز شنبه – ۱۷ دی‌ماه در سالن همایش‌های هتل ارم برگزار شد و در پایان این نشست مقرر شد تا زمان حضور سرمربی خارجی در ایران، حسین نهرودی سرمربی سابق تیم ملی و از پیشکسوتان خبره این رشته به عنوان سرمربی تیم ملی، هدایت ملی‌پوشان را برعهده بگیرد.

این جلسه با حضور سیدروح‌اله حسینی سرپرست فدراسیون، علی دانشمند فرد سرپرست دبیری فدراسیون، سیدابراهیم موسوی مدیر تیم‌های ملی، حسین نهرودی رییس شورای فنی و رضا خرم بازرس فدراسیون و عبدالرضا انصاری، همایون امیری، اکبر احدی، بیژن باتمانی، امید رشید، احسان روزبهانی، محمد ستارپور، مرتضی شیری، محمدرضا صمدی، غلامرضا کریمی، فروتن گل آرا، اسفندیار محمدی، علی مظاهری، کوروش مولایی و محمود نهتانی اعضای شورای فنی برگزار شد.

بررسی عملکرد فنی دو سال گذشته کادرفنی تیم ملی، تصمیم گیری در خصوص سرمربی تیم ملی، استفاده از مربیان خارجی و … در دستور کار این جلسه قرار داشت که اعضا در خصوص این موارد با یکدیگر به بحث و تبادل نظر پرداختند و نقطه نظرات خود را مطرح کردند که در نهایت مقرر شد تا چند ماه آینده پیگیری‌های لازم به منظور به کارگیری سرمربی خارجی در راس تیم ملی صورت پذیرد.

همچنین برای هدایت تیم ملی در چند ماه آینده میان حسین نهرودی و علیرضا استکی رای گیری انجام شد که با رای اعضاء شورا (۱۶ رای از ۱۶ آراء ماخوذه) تصویب شد تا نهرودی در این مدت سرمربیگری تیم ملی را برعهده بگیرد.

پس از آن نیز رای گیری برای انتخاب اعضای کمیته فنی انجام شد که احدی، باتمانی، رشید، روزبهانی، ستارپور، شیری، صمدی، محمدی، مظاهری، موسوی و نهرودی به عنوان اعضا انتخاب شدند. سیدابراهیم موسوی نیز مدیریت این کمیته را عهده‌دار شد.

همچنین احدی، امیری، انصاری، کریمی، گل آرا، مظاهری و نهتانی به عنوان کاندیدای مربیگری معرفی شدند و مقرر شد نهرودی نهایتا تا ۱۰ روز آینده مربیان خود را معرفی کند.

بوکس کشورمان در سال آینده رویدادهای مهمی همچون قهرمانی جهان، بازی‌های آسیایی، قهرمانی آسیا و … را در دستور کار دارد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه