آخرین اخبار

دو دلیل مهم برای حذف استقلال از آسیا


کد خبر : 1939136 |
01 خرداد 1402 ساعت 16:09 |
1.4K بازدید |

0
دیدگاه

علوی: فولادشهر مجوز ندارد، به 7 نفر هم بدهکار هستند

با اعلام مدیر روابط عمومی فدراسیون فوتبال عدم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط باشگاه استقلال ربطی به فدراسیون نداشته است.

به گزارش “ورزش سه”، از روز گذشته که زارعی رییس کمیته صدور مجوز حرفه‌ای فدراسیون فوتبال اعلام کرد 6 باشگاه ایرانی بعد از بررسی ها این مجوز را دریافت می‌کنند و استقلال فاقد شرایط لازم است، در فضای هواداری جو سنگینی علیه فدراسیون نشینان پیش آمده است.

تعداد کثیری از طرفداران استقلال بر این باور هستند که موضوع مالکیت مشترک استقلال و پرسپولیس باید تیم سرخ‌پوش را هم از آسیا حذف می‌کرد. این در حالی است که مدیران فدراسیون فوتبال نظر دیگری دارند.

در چنین شرایطی امروز حجت کریمی سرپرست مدیرعاملی باشگاه استقلال با حضور در فدراسیون فوتبال این مساله را پیگیری کرد. بعد از این جلسه اما امیرمهدی علوی مدیرروابط عمومی فدراسیون فوتبال اعلام کرد موضوع عدم دریافت مجوز حرفه‌ای توسط استقلال ربطی به فدراسیون فوتبال ندارد.

به گفته علوی استقلال همین حالا 7 پرونده بدهی مالی به اشخاص مختلف را دارد که پول آنها را پرداخت نکرده و تسویه حساب صورت نگرفته است. همچنین معرفی ورزشگاه فولادشهر اصفهان هم برای استقلالی‌ها دردسر درست کرده است.

استقلالی‌ها که به خاطر نداشتن قرارداد با ورزشگاه آزادی در مقطع اعلام نام ورزشگاه ، اجبارا ورزشگاه فولادشهر اصفهان را معرفی کردند تا بعدا آن راتغییر بدهند، حالا به دردسر افتاده‌اند. ظاهرا ورزشگاه فولاد استانداردهای مورد تایید AFC را در اختیار ندارد و این موضوع هم مزید بر علت شده تا استقلال نتواند مجوز حرفه‌ای بگیرد و به لیگ قهرمانان آسیا برود.منبع ورزش سه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه