توپ و تور

دلیل غیبت نفر پنجم تیم ملی تنیس روی میز در مسابقات انتخابی جهانبه گزارش خبرنگار مهر، رقابت های تنیس روی میز انتخابی قهرمانی جهان در حالی از امروز شنبه به میزبانی قطر آغاز به کار کرد که نوید شمس برخلاف اعلام آمادگی قبلی از حضور در این رقابت ها امتناع کرده است.

پیش از این نوید شمس به عنوان نفر پنجم تیم ملی برایحضور در این رقابت ها معرفی شده بود و بدین ترتیب قرار بود این تیم با حداکثر ظرفیت ممکن عازم قطر شود اما در نهایت این بازیکن ترکیب تیم اعزامی کنار گذاشته شد.

البته برنامه حضور نوید شمس درمسابقات انتخابی قهرمانی جهان با هزینه شخصی بود در حالیکه دیگر پینگ پنگ بازان ایران با حمایت فدراسیون برای این رقابت ها معرفی شدند. شمس اما در نهایت با ارزیابی سطح مسابقات، شرایط خود و احتمال نتیجه گیری، قید حضور در مسابقات را زد.

البته با وجود امتناع از حضور در مسابقات انتخابی قهرمانی جهان که در قطر در جریان است، نوید شمس طی روزهای آتی عازم این کشور خواهد شد چراکه قطری ها پس از اتمام میزبانی این رقابت ها، برگزارکننده رقابت های کانتندر و فیدر خواهد بود و قرار است نوید شمس هم در کنار برادران عالمیان در آنها شرکت داشته باشد.

مهرداد علی قارداشی رئیس فدراسیون تنیس روی میز در گفتگو با خبرنگار مهر این موضوع را تایید و تاکید کرد که نوید شمس صرفا با تصمیم خود از شرکت در مسابقات انتخابی جهان امتناع کرد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه