دسته‌بندی نشده

دستگیری ۲ فروشنده قرص‌های سقط جنین در تهرانبه گزارش ایسنا، سرهنگ سید نظام موسوی در تشریح جزئیات این خبر گفت:‌به دنبال دریافت خبری در خصوص فروش قرص‌های غیرمجاز سقط جنین در فضای مجازی  و حوزه غرب استان تهران، رسیدگی به موضوع در دستورکار ماموران پلیس فتای غرب استان تهران قرار گرفت و آنان با بررسی سایت‌ها و صفحات مورد نظر از صحت گزارش دریافتی اطمینان حاصل کردند.  

وی افزود:  در ادامه ماموران با استفاده از روش‌های پلیسی و انتظامی نسبت به شناسایی این افراد اقدام کرده و پس از هماهنگی با مقام قضائی این فرد را در حین تحویل دارو دستگیر و به مقر پلیس فتای غرب استان تهران منتقل کردند.  

رئیس پلیس فتای فرماندهی انتظامی غرب استان تهران با اشاره به انجام بازجویی از متهم دستگیر شده، گفت:‌این فرد تحت بازجویی قرار گرفت و در جریان آن اعتراف کرد که داروهای سقط جنین را از زنی در تهران خریداری کرده و در مناطق مختلف استان تهران به فروش رسانده است.

موسوی با بیان اینکه با هماهنگی مقام قضایی این زن نیز در مخفیگاهش دستگیر و به مقر انتظامی منتقل شد، اظهارکرد: همچنین محل دستگیری این زن نیز مورد بررسی قرار گرفت که در جریان آن ۱۶۹۰ حب  قرص سقط جنین کشف و ضبط شد.  

وی با بیان اینکه متهم دستگیر شده نیز به جرم خود اعتراف کرد، گفت:‌ برای هر دو متهم پرونده‌های جداگانه تشکیل شد و این افراد برای ادامه روند رسیدگی به جرم روانه دادسرا شدند.

انتهای پیام

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه