آخرین اخبار

خوشحال میشوم ویژگی‌های خوبم الگو شود نه ویژگی‌های بد /انتظار کسب درامد از تکواندو دارم


ناهید کیانی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو درباره تاریخسازی خود در مسابقات جهانی گفت: بهترین‌ ورزشکاران در مسابقات قهرمانی جهان و گرندپری حضور دارند که این مسابقات از سطح بالایی برخورداراست. با تمامی قوا در این مسابقات شرکت کردم و بهترین نتیجه ممکن را گرفتم.

وی افزود: عاشق مردم کشورم هستم و برای خوشحالی آنها تا پای جان می‌جنگم. خوشایند هست که این اتفاق توسط من رقم خورده و باعث لبخند هم‌میهنانم شده‌ام.

کیانی در پاسخ به این سوال که چگونه حواشی تیم ملی رفع شد گفت: کسانی که روی هدفشان مترکز باشند بدترین حواشی و اتفاقات هم نمی‌تواند جلویشان را بگیرد و هیچ حادثه‌ای هم مانع آن‌ها نیست.

بانوی تاریخساز کشورمان اظهار کرد: با تمام توان برای مسابقات یونیورسیاد تلاش می‌کنم و برای این مسابقه پیش‌رو برای کسب بهترین نتیجه با تمام قوا تمرین می‌کنم.

او واکنشی به این سوال که ممکن است از رنکینگ اول چند پله سقوط کند گفت: هیچ ترسی برای از دست دادن جایگاهم ندارم و رنکینگ خودم را حفظ میکنم همانطور که توانستم طی چندروز صدر جهان بایستم.

او ادامه داد: این حرفه برای ما شغل و منبع درامد است و اگر نتوانیم درامدی از این راه کسب کنیم دیگر اسمش شغل نیست ما برای شادی دل مردم و خانواده تلاش میکنیم و به عنوان شغل به آن مینگریم و انتظار کسب درامد از این طریق داریم.

بانوی طلایی کشورمان بیان کرد: خوشحال می‌شوم در مواردی که در آن خوب هستم الگو برداری شود الگوبرداری صد درصدی از یک انسان اشتباه است،باید از خصوصیات مثبت یک فرد باید الگوبرداری کنیم.
خوشحالم که توانستم الگوی بچه های کوچکتر باشم و از آن‌ها می‌خواهم اگر جایی اشتباه می‌کنم الگو برداری نکنند انسان جایز الخطاست.

تکواندوکار کشورمان درباره مسابقات المپیک اظهار کرد: برای راهیابی به المپیک به تک تک امتیازات مسابقات پیش‌رو از جمله یونیورسیاد نیاز دارم و همه تلاشم را می‌کنم تا بهترین نتایج را کسب کنم.

ناهید کیانی در پایان از مسئولین درخواستی کرد و گفت: از مسئولین انتظار حمایت داریم تا مسیر دشوار المپیک را برای تمامی ورزشکاران هموار کنند.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه