تصویر بنر
فوتبال و فوتسال

خودمان را برای بازی با صنعت نفت آماده کرده‌ایم


به گزارش خبرنگار مهر، وحید فاضلی شامگاه پنجشنبه در نشست خبری قبل از دیدار تیمش با تیم فوتبال صنعت نفت آبادان اظهار کرد: آنچه در مسابقه اخیر صنعت نفت دیدیم و شناختی که از بازیکنان تیم داریم، می‌دانیم تعداد زیادی از آنها چند سال است که در این تیم حضور دارند.

وی با بیان اینکه بسیار خوشحالم که در برزیل آبادان حضور پیدا کردیم، افزود: با توجه به اینکه هفته گذشته نتیجه خوبی را کسب نکردیم به دنبال جبران هستیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک ادامه داد: «مصطفی احمدی» را به دلیل مصدومیت در اختیار نداریم ولی سایر نفرات در کنارمان هستند و آمادگی خوبی دارند.

فاضلی عنوان کرد: آنچه در یک تورنمنت طولانی مثل لیگ برتر اهمیت دارد، واکنش تیم‌ها نسبت به برد و باخت‌هایشان است و ما هم سعی داریم تا عکس‌العمل خوبی داشته باشیم.

وی گفت: بازیکنان با تجربه‌ای داریم که عصای دست ما هستند و در طول لیگ برتر قطعاً کمک می‌کنند تا شرایط خوبی را برای تیم به ایجاد کنیم.

مربی تیم فوتبال آلومینیوم اراک با بیان اینکه خودمان را برای بازی با صنعت نفت آماده کرده‌ایم، تاکید کرد: امسال لیگ با کیفیتی داریم که بازیکنان خارجی بیشتری در آن حضور دارند و نفرات ایرانی با کیفیتی از لیگ‌های خارجی بازگشتند تا لیگ خوبی در انتظار اهالی فوتبال باشد.


منبع:مهر

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا