آخرین اخبار

خطر فسخ قرارداد ستاره فرانسوی با استقلال!


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو،ستاره فرانسوی که در لیگ بیست‌ویکم نقش پررنگی در قهرمانی استقلال داشت و عملکرد درخشانی را در جمع شاگردان فرهاد مجیدی از خود به جای گذاشت، در فصلی که گذشت هم جزو چهره‌های کلیدی و تاثیرگذار استقلال بود و با وجود حضور ستاره‌هایی مانند محمد محبی و مهدی قایدی، یکی از موثرترین بازیکنان فصل بود؛ به‌طوری که در کارنامه یامگا در فصل اخیر، 9 گل و 3 پاس گل به‌چشم می‌خورد که رکورد جالب‌توجهی محسوب می‌شود و به نظر می‌رسد که مصدومیت او در هفته‌های پایانی فصل، در دوری از استقلال از رسیدن به عنوان قهرمانی در لیگ برتر و جام حذفی موثر بود.

کوین یامگا که فصل گذشته قراردادش را به مدت 2 فصل با آبی‌ها تمدید کرد و همین مسئله باعث شد تا استقلالی‌ها در بازار تابستانه دغدغه تمدید قرارداد یامگا را نداشته باشند، از فصل گذشته 60 هزار دلار از مطالبات خود را دریافت نکرده است. نکته مهم اینکه طبق قرارداد به امضا رسیده میان یامگا و استقلالی‌ها، باشگاه تهرانی موظف است که تا پیش از شروع لیگ بیست‌وسوم به عنوان پیش‌پرداخت فصل جدید 100 هزار دلار را به کوین یامگا پرداخت کند که این اتفاق رخ نداده است.

ستاره فرانسوی استقلال با توجه به عدم دریافت مطالبات خود، به باشگاه نوتیس داده و گفته می‌شود که استقلالی‌ها تا 28 تیرماه مهلت دارند تا مطالبات 160 هزار دلاری کوین یامگا که معادل آن حدود 8 میلیارد تومان می‌شود را پرداخت کنند. قرار است تا پایان امروز، مدیرعامل جدید استقلال معرفی شود که به نظر می‌رسد یکی از مهم‌ترین اولویت‌های کاری مدیرعامل جدید آبی‌ها می‌تواند پرداخت مطالبات کوین یامگا باشد، چرا که در صورت عدم پرداخت مطالبات یامگا، ستاره فرانسوی امکان فسخ قراردادش را از 29 تیرماه خواهد داشت!

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه