فوتبال و فوتسال

خرید عجیب پیکان همان همیشگی خطیبی است!به گزارش خبرنگار مهر، نقل و انتقالات تابستانی فوتبال باشگاهی کشور در حالی جریان دارد که تیم‌ها برای تقویت فنی اقدام به جذب بازیکن می‌کنند. این اتفاق در حالی برای بعضی باشگاه‌ها می‌افتد که اسامی ورودی‌هایشان ایجاد تأمل می‌کند.

باشگاه پیکان تهران که پس از نتایج نسبتاً مطلوب مجتبی حسینی در فصل گذشته تصمیم به قطع همکاری با او و حضور رسول خطیبی در رأس کادر فنی‌اش گرفت حالا جابجایی‌هایی عجیبی را رقم می‌زند.

تیتو اوکلو، شیرزود تمیروف، میلاد بدرقه، سامان فلاح، رشید مظاهری، مهدی لیموچی و ساسان حسینی از جمع خودروسازان جدا شدند تا مهرداد بایرامی، شاهین ثاقبی، شهرام سالاری و محمدامین اسدی به پیکان اضافه شوند.

بایرامی مهاجم سال‌های دور ماشین سازی، گسترش فولاد و تراکتور تبریز پس از دورانی ناموفق در تیم‌هایی نظیر نساجی مازندران، شهرخودرو و آلومینیوم اراک به پیکان آمده است تا بار دیگر طعم شاگردی رسول خطیبی را بچشد.

خطیبی در حال اصرار به حفظ این بازیکن در تیم‌های تحت امرش دارد که بایرامی به عنوان عنصری تهاجمی تنها دو گل در پنج فصل اخیر فوتبالی به ثمر رسانده است. این اتفاق در حالی در پیکان رخ می‌دهد که مدیران آن همچون ابراهیم شکوری معتقد به اندیشه‌های فنی هستند اما عملکرد آنها در بازار نقل و انتقالات تابستان جاری علامت سوال‌های زیادی را به جا گذاشته است.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه