آخرین اخبار

خریدهای جدید برنلی در کلانتری به صف شدند! (عکس)


کد خبر : 1952134 |
30 تیر 1402 ساعت 19:19 |
1K بازدید |

0
دیدگاه

باشگاه برنلی که در تابستان امسال برای اعلام خریدهایش روش‌هایی ابتکاری به کار می‌برد برای معرفی ناتان ردموند از بشیکتاش ویدویویی جالب منتشر کرد.

به گزارش “ورزش سه”، باشگاه برنلی امسال تابستان روش ویژه‌ای برای متمایز کردن خود پیدا کرده است: ویدیوهای خاص برای رونمایی از خریدهای جدید این باشگاه.

بعد از چند معرفی جنجالی که برنلی برای ستاره‌های جدیدش منتشر کرد امروز نوبت به رونمایی از ناتان ردموند، وینگر سابق ساوتهمپتون و بشیکتاش رسید که با قراردادی 2ساله به برنلی پیوسته است.

باشگاه انگلیسی برای معرفی او یک ویدیوی داستانی منتشر کرد که به یک سریال معروف هالیوودی به نام بروکلین 99 اشاره دارد.

فضای این سریال در یک کلانتری شهر نیویورک می‌گذرد. در ویدیوی منتشر شده از طرف برنلی فضای کلانتری بازسازی شده و یک زن برای شناسایی مجرم حضور پیدا کرده است. چند بازیکن برنلی درحالیکه در ردیف متهمان به صف شده‌اند به دستور پلیس آهنگی مشهور را می‌خوانند ولی هیچکدام از آنها شخصی نیست که شاکی از او شکایت دارد.

1900357

در پایان ویدیو نوبت به حضور ناتان ردموند می‌رسد که شماره پنج را در دست دارد تا مشخص شود او پنجمین خرید برنلی است.

1900354

ناتان ردمور با قراردادی 2ساله از ساوتهمپتون به برنلی پیوسته و این باشگاه از امتیاز تمدید خودکار یک ساله در پایان قرارداد او برخوردار است. او فصل گذشته را در سوپرلیگ ترکیه با پیراهن بشیکتاش سپری کرد و برای عقاب‌های استانبول در 28 مسابقه 6 گل به ثمر رساند. با پایان فصل گذشته او بازیکن آزاد شد و به برنلی پیوست.

1900356

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ورزش سه

نوشته های مشابه