آخرین اخبار

حقیقی:‌ هواداران استقلال و سپاهان از بازیکن 25 میلیاردی خودشان طلب کنند/ نساجی از ابتدای فصل بد بسته شد


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، علیرضا حقیقی پس از شکست ۴ بر صفر نساجی مقابل استقلال در نیمه نهایی جام حذفی اظهار داشت: بازی اصلاً خوب نبود. به نیابت از خودم در ابتدا از کل تیم و از هواداران خوب نساجی بابت این فصل عذرخواهی می‌کنم. به هر حال فوتبال است و بالا و پایین زیاد دارد. امیدوارم سال آینده نساجی بهتری ببینیم.

وی در مورد اینکه آیا سال آینده هم در نساجی می‌ماند، گفت: اجازه بدهید عرق ما خشک شود و ببینیم چه اتفاقی می‌افتد.

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی در مورد اهانت هواداران استقلال از ابتدا تا انتهای این مسابقه اظهار داشت: نمی‌دانم هواداران استقلال و برخی مواقع سپاهان واقعاً پیش خودشان چه فکری می‌کنند. من بازیکن نساجی هستم و هرچه دارم برای این تیم می‌گذارم شاید پیشینه پرسپولیسی داشته باشم، اما این دلیل نمی‌شود ذره‌ای برای نساجی و هوادارانش کم بگذارم. سؤال و درخواست من از هواداران این است به این موضوع توجه کنند استقلال در دربی باخت. این تیم جایی باخت که مقابل صنعت نفت مساوی کرد. قصد من کری خوانی نیست و سوبرداشت نشود. می‌خواهم به هواداران استقلال بگویم البته هوادار که نمی‌توان گفت یکسری بچه موبایل دست‌شان گرفته و در فضای مجازی برای خودشان چرت و پرت می‌نویسند. این هم از وضعیت استادیوم‌مان است. 

حقیقی عنوان کرد: اصلاً این سپاهان هم اظهرمن الشمس است. این تیم با حضور ۶۰-۷۰ هزار خود در اصفهان مقابل ملوان امتیاز داده و قهرمانی را از دست داد در شرایطی که قبل از آن مسابقه بالای پرسپولیس بود. باز هم تکرار می‌کنم بحث من کری خواندن نیست. هواداران استقلال باید از بازیکنان خود که ۲۰ تا ۲۵ میلیارد قرارداد داشتند درخواست کنند، اما نتوانستند کمکی به این تیم‌ها بکنند تا قهرمان شوند. اطمینان دارم آن‌ها به این دلیل که هم‌بازی خودم هستم تمام زورشان را گذاشته‌اند، اما هواداران استقلال امروز فکر می‌کردند FC حقیقی بازی دارند. در شرایطی که تیم ما ۱۱ نفر است و ۱۱ نفر هم روی نیمکت دارند. من در هر تیمی باشم تمام وجود خودم را می‌گذاریم، اما اینکه از دقیقه یک بخواهند علیه من شعار بدهند درست نیست. من هم یک دروازه‌بان هستم و حق اشتباه دارم. یک روز خوب هستم و یک روز بد. برای بار سوم تکرار می‌کنم قصد من کری خوانی نیست. به هیچ عنوان نمی‌خواهم بازیکنان استقلال و سپاهان را خراب کنم، زیرا همه آن‌ها رفیقان من هستند. اما بهتر است هواداران طلب‌شان را از بازیکنان خودشان بگیرند.

وی در خصوص اینکه این تیم اصلاً شرایط حضور در لیگ قهرمانان آسیا ندارند و شرایطش نگران‌کننده است، عنوان کرد: صلاح نیست بحث درون‌تیمی و درون خانوادگی را بیرون بگویم. نساجی مالک و مدیرعامل دارد. اطمینان دارم آن‌ها بهترین تصمیم را می‌گیرند. نساجی تیمی است که هوادار دارند و آن‌ها هم انتظار دارند. امروز واقعاً شرمنده آن‌ها شدم که این همه راه آمدند. بار دیگر از آن‌ها به نوبه خودم عذرخواهی می‌کنم. فصل برای ما خوب نبود. سربسته بگویم از ابتدای فصل تیم خوبی جمع نشد، اما این هم جزیی از فوتبال است. نسبت به خیلی از تیم‌ها ۵۰۰ تا ۷۰۰ میلیارد خرج کردند هزینه ناچیزی داشتیم تا همین‌جا که آمدیم هم کار بزرگی کردیم.

دروازه‌بان تیم فوتبال نساجی در مورد احتمال خداحافظی کارلوس انرخوس از نساجی اظهار داشت: واقعاً نمی‌دانم این موضوع را باید از مدیریت و مالک باشگاه بپرسید. البته باز هم باید بگویم از رضا حدادیان به عنوان مالک، بیژن سیف‌الله‌پور مدیرعامل نساجی تشکر می‌کنم. حدادیان از جیب می‌گذارد. شاید صحبت من تکرار باشد، اما واقعاً دمش گرم، مردانه پای تیم ایستاد و هرچه داشت برای نساجی گذاشت. به بازیکنان خودمان نیز خسته‌نباشید می‌گویم باید دید سال بعد چگونه می‌شود. 

انتهای پیام/منبع دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه