فوتبال و فوتسال

حرف‌مورایس را گوش دهیم مطمئنم سپاهان نتیجه می گیردبه گزارش خبرنگار مهر، امید نورافکن در جریان اردوی پیش فصل سپاهان در ترکیه گفت: در اردوی ترکیه هدفمان این است نسبت به پارسال نتایج بهتری را کسب کنیم. آماده‌تر و زیباتر از فصل قبل بازی کنیم. بازیکنان جدیدی به تیم آمده‌اند که خوشامد می گویم. امیدوارم امسال بهترین خودشان در تیم باشند.

هافبک تیم فوتبال سپاهان اصفهان افزود: منتظر اولین بازی در نقش جهان هستیم تا با حضور هواداران بتوانیم به خوبی بازی کنیم. امیدوارم زیباتر از فصل گذشته بازی کنیم و قهرمانی را کسب کنیم. مطمئن هستیم اعتماد به نفس لازم و تمام موارد دیگر را داریم تا قهرمان لیگ برتر شویم.

او درباره نایب قهرمانی این تیم در فصل گذشته یادآور شد: پارسال هم خیلی خوب بازی کردیم و نتایج خوبی را به دست آوردیم. امسال باید نسبت به فصل گذشته باید با تجربه تر کار کنیم. مورایس جزو بهترین مربیانی است که وارد فوتبال ایران شده‌اند.

نورافکن درباره حضور ژوزه مورایس در سپاهان برای دومین فصل متوالی تاکید کرد: او در تمرینات انرژی خاصی را به بازیکنان منتقل می‌کند و نکته‌های فوق العاده ضروری را می‌گوید. اگر آماده باشیم و نکاتی که مورایس می‌گوید را انجام دهیم مطمئن هستم در ادامه مسیر می‌توانیم مقامی را برای باشگاه سپاهان کسب کنیم.

او در پایان خاطرنشان کرد: هواداران سپاهان همیشه به من لطف داشتند و من هم سعی کردم همیشه تمام توان خودم را برای این تیم بگذارم. امیدوارم پس از ۴ ۵ سال حضور در این تیم بتوانم با پیراهن سپاهان قهرمان لیگ برتر شوم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه