توپ و تور

حاتمی: حضور همزمان در لیگ بسکتبال ایران و غرب آسیا تاوان داردمهران حاتمی در گفتگو با خبرنگار مهربا اشاره به عمکلرد تیم بسکتبال شهرداری گرگان در مسابقات باشگاه های غرب آسیا و سه دیدار برگزار شده در مرحله رفت این رقابت ها گفت: رقابت های باشگاهی غرب آسیا در واقع همان مسابقات باشگاه های آسیا محسوب می شود چون رقابت های این منطقه وتیم های شرکت کنده در آن سهم زیادی در سطح آسیا دارند. نمایندگان لبنان و اردن بیشترین سهم را در تصاحب قهرمانی های آسیا داشته اند.

وی ادامه داد: در این دوره هم نمایندگان این کشورها از بهترین های شرکت کننده هستند ضمن اینکه نباید از نماینده عراق هم غافل شدکه با سه بازیکن آمریکایی جزو مدعیان اصلی به حساب می آید. شهرداری گرگان در رقابت با چنین تیم هایی باید برای کسب بهترین جایگاه ممکن در گروه مقدماتی تلاش کند.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان در ادامه اشاره ای به دیدارهای تیمش در مرحله رفت مسابقات داشت و تاکید کرد: دیدار اول را برابر الریاضی و در لبنان برگزار کردیم که با شکست همراه بود. برای آن بازی خیلی دیر به لبنان رسیدیم و نتوانستیم شرایط را به خوبی به نفع خود کنترل کنیم. شاید اگر سفر به موقع تری داشتیم می توانستیم مسابقات را با برد آغاز کنیم.

حاتمی تصریح کرد: دیدارهای دوم و سوم را در تهران برابر الکرامه سوریه و نفت عراق برگزار کردیم که خوشبختانه با بردمان همراه بود. حالا هم باید برای دیدار برگشت برابر الریاضی آماده شویم که در تهران برگزار می شود. حتما این دیدار با وجودیکه خانگی به حساب می آید اما نسبت به دیدار رفت سخت تر خواهد بود به خصوص که الریاضی بازیکن آمریکایی اش را تغییر داده است.

وی یادآور شد: در مجموع در این رقابت ها شرایط به گونه ای است که تیم ها در هر مرحله خود را مسلح تر می کنند و بازیکنان جدید به خدمت می گیرند تا بتوانند با قدرت بیشتری برگزارکننده دیدارشان باشند. مهم است که از مرحله مقدماتی صعود کرد اما اینکه با چه جایگاهی این صعود انجام شود هم اهمیت دارد. تلاش ما هم همین است که با بهترین شرایط و جایگاه از این مرحله عبور کنیم تا در مرحله بعد دیدار راحت تری پش رو داشته باشیم.

سرمربی تیم بسکتبال شهرداری گرگان با اشاره به اینکه تیمش در صدر جدول رده بندی گروه قرار دارد، تاکید کرد: باید سعی کنیم از دیدار برگشت برابر الریاضی بهترین نتیجه ممکن را بگیریم تا این جایگاه حفظ شود. باید سعی کنیم در دفاع و حمله عملکرد بهتری داشته باشیم و اشتباهات دیدار رفت را تکرار نکنیم.

وی که تیمش در لیگ برتر هم صدرنشین جدول رده بندی است، گفت: پیگیری همزمان مسابقات در لیگ داخلی و غرب آسیا تاوان دارد و این تاوان را تا به امروز به واسطه مصدومیت و خستگی بازیکنان داده ایم. البته امروز بازیکن مصدومی در ترکیب تیم نداریم اما طی هفته های گذشته با این مشکل مواجه بودیم. در هر صورت به گونه ای برنامه ها را باید دنبال کنیم که جایگاه فعلی در هر دو جدول را حفظ کنیم.

حاتمی همچنین در مورد اینکه دیدارهای خانگی تیم شهرداری گرگان در غرب آسیا به جای گرگان در تهران برگزار می شود، گفت: مشکلی با این قضیه نداریم. به خاطر مسائل مربوط به سالن و اینکه سالن گرگان استانداردهای لازم برای میزبانی در غرب آسیا را نداشت، دیدارهای مان در تهران برگزار می شود اما انصافا همینجا هم تماشاگران برای ما سنگ تمام گذاشته اند.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه