فوتبال و فوتسال

جزئیات سفر النصر به ایران/ منتظر دیدار یک ستاره با رونالدو باشید


به گزارش خبرنگار مهر، کاروان تیم فوتبال النصر عربستان در حالی بامداد دوشنبه با پرواز اختصاصی وارد تهران می‌شود که برنامه ورود آنها به طور کامل تنظیم شده است. اعضای این تیم پس از حضور در فرودگاه مهرآباد با دو اتوبوس اختصاصی و چهار ماشین سواری راهی هتل محل اقامت خود در شمال شهر تهران خواهند شد.

باشگاه پرسپولیس طبق درخواست مسئولان النصر عربستان حدود ۴۳ اتاق در اختیار النصری ها قرار می‌دهد. همچنین تعداد ۲۲ اتاق نیز در اختیار همراهان این تیم قرار می‌گیرد. تمام بازیکنان النصر غیر از کاپیتان این تیم اتاق‌های دونفره خواهند داشت. آنها در بخشی از هتل اقامت دارند که ورود و خروج به آن نیاز به تأیید مدیر اجرایی النصر دارد. مسئولان این تیم عربستانی قصد دارند در مدت زمان کوتاه حضورشان در تهران میهمانان ویژه‌ای را به هتل خود دعوت کنند که ایرانی نیز هستند.

مدیر باشگاه النصر ترتیب ملاقات‌هایی را داده است که شامگاه دوشنبه خواهد بود اما تنها رسانه‌های مورد تأیید خودشان می‌توانند در آنجا حضور داشته و عکس بگیرند. یکی از این دیدارها مهم و هیجانی خواهد بود.

آشپز هتل محل اقامت این تیم آشنایی کامل با مذاق آنها دارد و طبق سفارش آنها قرار است وعده‌های غذایی به همراه دو میان وعده عصرانه را آماده کند.

باشگاه النصر درخواست سوئیت برای کاپیتان النصر داشته که با توجه به بستن بازوبند کاپیتانی بر بازوی کریستیانو رونالدو قرار است ستاره فوتبال دنیا در آنجا ساکن شود. رفت و آمد به داخل محل اقامت النصری ها به هیچ وجه ممنوع نیست بلکه تنها با مجوز مدیران باشگاه النصر امکان ورود به آن محوطه وجود دارد.

جزئیات سفر النصر به ایران/ منتظر دیدار یک ستاره با رونالدو باشید

رونالدو هیچ محدودیتی برای رفت و آمد ندارد و قرار نیست تیم مجزایی برای حفاظت از او در هتل در نظر گرفته شود.

دیدار تیم‌های فوتبال پرسپولیس و النصر عربستان ساعت ۲۱:۳۰ شامگاه سه شنبه ۲۸ شهریور در ورزشگاه آزادی بدون حضور تماشاگر برگزار می‌شود.

تخلف باشگاه پرسپولیس با انتشار پستی در فصل ۲۰۲۰ لیگ قهرمانان آسیا با جریمه کنفدراسیون فوتبال آسیا مبنی بر محرومیت یک جلسه این باشگاه از حضور هوادارانش روبرو شد تا هیچ هواداری در ایران شانس تماشای بازی ستاره‌هایی مثل رونالدو، مانه و… را از نزدیک نداشته باشد.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه