آخرین اخبار

جدایی بازیکن محبوب فرهاد مجیدی از استقلال قطعی شد | این تصویر گویای تصمیم نکونام است


به گزارش همشهری آنلاین، یکی از بازیکنانی که فرهاد مجیدی در لیگ بیست و یکم روی خرید او اصرار داشت، علیرضا رضایی است که با جدایی از پیکان، راهی استقلال شد و لباس این تیم را بر تن کرد. آن هم در شرایطی که حسینی و مظاهری از فصل قبل در این تیم حضور داشتند.

شاید پیوستن یک گلر جوان به تیمی که دو نفر از سنگربانان مطرح کشور را در اختیار دارد، ریسک بزرگی باشد اما مجیدی به رضایی اطمینان خاطر داده بود که از وی در ترکیب تیمش استفاده می‌کند. اتفاقی که در لیگ بیست و یکم رخ داد و این دروازه‌بان در ۶ دیدار برای تیمش به میدان رفت.

اما فصل قبل اوضاع بر وفق مراد رضایی پیش نرفت. مصدومیت‌های گاه و بی‌‍گاه سبب شد تا او در چهار دیدار برای تیم ساپینتو به میدان برود که دیدار آخر برابر نفت مسجدسلیمان با آسیب دیدگی او و تعویض در بین دو نیمه همراه شد و این گلر تا آخر فصل دیگر به میدان نرفت.

حالا با تغییر قوانین لیگ برتر و کاهش لیست بازیکنان بزرگسال از ۲۱ نفر به ۱۹ بازیکن، سبب شده است تا استقلال به دنبال کاهش فهرست بازیکنان خود باشد و افزایش سن علیرضا رضایی نیز منجر به این شده تا او برای لیگ بعد، در لیست بزرگسالان قرار بگیرد.

پس از تمدید قرارداد سیدحسین حسینی، طبیعی است که جواد نکونام علاقه‌ای به این موضوع ندارد که دو گلر، دو سهمیه لیست بزرگسالان را پر کنند و تلاش آبی‌ها برای جذب خالدآبادی ۲۲ ساله نیز به همین دلیل است چرا که این دروازه‌بان در فهرست زیر ۲۳ ساله‌های تیم قرار می‌گیرد.

رضایی که به نظر می‌رسد جدایی او از استقلال قطعی است، روز گذشته و با لباس شخصی در کمپ مرحوم حجازی حضور یافت و نظاره‌گر عملکرد هم‌تیمی‌هایش بود. این دروازه‌بان جوان برای کارهای مربوط به رضایت نامه‌اش، صحبت‌هایی با کادرفنی و مدیران باشگاه داشت و باید دید او در نهایت راهی چه تیمی خواهد شد.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه