آخرین اخبار

جایگاه چهارمی و پنجمی ایران در مسابقات آبهای آرام


به گزارش خبرگزاری فارس، مسابقات آبهای آرام قهرمانی زیر 23 سال و جوانان جهان امروز 16 تیر در آرونزو ایتالیا ادامه پیدا کرد و ورزشکاران ایران در 4 رقابت فینال به مصاف رقیبان رفتند.

ترنم اکبرزاده نخستین قایقران امروز ایران بود که در فینال B کایاک یکنفره ۲۰۰ متر جوانان با حریفانی از اسلواکی، صربستان، اسپانیا، لیتوانی، استرالیا، ازبکستان و یونان مسابقه داد و در پایان با کسب رکورد ۴۲.۸۵ ثانیه بالاتر از رقبا در رده نخست ایستاد و در مجموع جایگاه دهم جوانان دنیا را  کسب کرد. در این رقابت قایقرانان لیتوانی و‌ استرالیا دوم و سوم شدند.

الناز شفیعیان به عنوان تنها قایقران آسیایی در فینال A کایاک یکنفره ۲۰۰ متر زیر ۲۳ سال با حریفانی از لهستان، دانمارک، آلمان، مجارستان، بلغارستان، ایتالیا، اوکراین و صربستان روبه‌رو شد و در پایان با کسب رکورد ۴۰.۵۷ ثانیه در رده پنجم جهان قرار گرفت. در این رقابت قایقرانان بلغارستان، آلمان و لهستان صاحب مدال شدند.

هدیه خیرآبادی و مائده شورگشتی در فینال A کانوی دونفره 500 متر زیر ۲۳ سال با حریفانی از ایتالیا، آلمان، اوکراین، اسپانیا، مجارستان، چین، لهستان و مولداوی رقابت کردند و در پایان با کسب رکورد 2:10.88 دقیقه در رده نهم جهان قرار گرفتند. در این رقابت قایقرانان مولداوی، مجارستان و اسپانیا صاحب مدال شدند.

هدیه خیرآبادی در فینال A کانوی یکنفره 1000 متر زیر ۲۳ سال با حریفانی از اسپانیا، لهستان، قزاقستان، مجارستان، مولداوی، ازبکستان، ایتالیا و آمریکا مسابقه داد و در پایان با کسب زمان 5:10.64 دقیقه در رده چهارم جهان قرار گرفت. در این رقابت قایقرانان مجارستان، قزاقستان و مولداوی صاحب مدال شدند.

این رقابت‌ها با برگزاری مسابقات دور مقدماتی سه ماده دیگر برای ملی‌پوشان ایران در جریان است.

پایان پیام/این مطلب را برای صفحه اول پیشنهاد کنید

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع فارس

نوشته های مشابه