آخرین اخبار

تیم بد در لیگ برتر نداریم


به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، محمد قربانی هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال فولاد مبارکه سپاهان گفت: سپاهان تیم خوبی روانه مسابقات لیگ برتر می‌کند و با توجه به اینکه هدف تیم ما موفقیت است، تلاش می‌کنیم که بهترین نتیجه را در مسابقات کسب کنیم. 

محمد قربانی در حاشیه اردوی آماده‌سازی پیش‌فصل تیم فوتبال سپاهان با اشاره به شرایط تمرینی این تیم اصفهانی اظهار داشت: تیم ما چند روز در کشور ترکیه مشغول تمرین بود و روزانه در دو نوبت صبح و بعد از ظهر به تمرین می‌پرداخت، بازیکنان به صورت منظم بر اساس برنامه‌ریزی کادر فنی فعالیت‌های تمرینی خود را پیش می‌بردند و برای شروع یک فصل خوب آماده می‌شوند. 

وی با اشاره به بازیکنان جدید اضافه شده به تمرینات سپاهان ادامه داد: همه ما شناخت کافی را از بازیکنان جدید سپاهان داریم و همه از بازیکنان بزرگ و رزومه‌دار تیم هستند و امیدوارم این بازیکنان امسال به تیم ما کمک کنند و بتوانیم تیم خوبی روانه مسابقات لیگ برتر کنیم. 

هافبک ملی‌پوش تیم فوتبال سپاهان با اشاره به قرعه‌کشی مسابقات لیگ برتر و جزئیات این مسابقات تصریح کرد: به هر حال امسال همه تیم‌ها خوب هستند و نمی‌شود گفت که تیم بدی راهی مسابقات می‌شود، بنابراین کار سختی پیش‌رو داریم، اما تیم به دنبال موفقیت است. 

وی ادامه داد: اگر هدف ما موفقیت است، نباید به تیم‌های دیگر نگاه کنیم و بدون شک ما نیز با قدرت وارد مسابقات می‌شویم و مطمئن باشید به دنبال بهترین نتیجه هستیم. 

قربانی با اشاره به حمایت‌های هواداران سپاهان از این تیم اصفهانی خاطرنشان کرد: از هواداران سپاهان می‌خواهیم که مثل پارسال از تیم ما حمایت کنند، زیرا این حمایت‌های آن‌ها بسیار ارزشمند بود. پارسال هواداران سپاهان حمایت‌های قابل توجهی از این تیم داشتند، امسال هم توقع داریم که هواداران سپاهان از ما حمایت کنند و بدون شک این تیم امسال با حمایت هواداران می‌تواند اتفاقات خوبی رقم بزنند.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه