آخرین اخبار

توبیخ زننده گل قهرمانی بایرن در تمرینات!


کد خبر : 1951406 |
27 تیر 1402 ساعت 00:45 |
2.1K بازدید |

1
دیدگاه

توماس توخل در تمرینات پیش فصل بایرن مونیخ صادقانه عملکرد بازیکنانش را نقد می‌کند.

توبیخ زننده گل قهرمانی بایرن در تمرینات!

به گزارش “ورزش سه”، بر اساس گزارش‌های منتشر شده در آلمان، توماس توخل سه بازیکن ستاره بایرن مونیخ سه بازیکن تیمش را در جریان تمرینات مورد انتقاد قرار داده است.

این سرمربی که در آوریل به قهرمان بوندسلیگا پیوست در اولین جلسه تمرینی در کمپ تگرنسه، در مورد اینکه کدام بازیکنان مطابق استانداردهای او هستند، صحبت کرد.

با توجه به اینکه فصل گذشته بایرن مشکلات زیادی داشت، این سرمربی 49 ساله مشتاق است تیمش فصل جدید را به درستی آغاز کند.

1899161

توخل قصد دارد که بازیکنانش در تمرینات بالاترین سطح هوشیاری را داشته باشند و همانطور که بیلد می‌نویسد، توخل هرجا که صلاح بداند به انتقاد از بازیکنانش می‌پردازد.

گفته می‌شود توخل روی وضعیت جمال موسیالا دقت زیادی داشت و او در حین دریبل زدن چندین مرتبه توپ را از دست داد. همچنین پس از اینکه پل وانر 17 ساله سه بار در گرمای 31 درجه توپ را از دست داد، توخل با کنایه خطاب به او گفت که “از خواب بیدار شو!”

1899162

سرمربی آلمانی همچنین پس از ناکامی در مهار بازیکن تیم مقابل در بازی درون تیمی، به یوسیپ استانیسیچ گفت که “اشتباهات فنی زیادی مرتکب می‌شود.”

توخل علاوه بر اینکه رفتار بازیکنان فعلی خود را قبل از شروع فصل جدید اصلاح می‌کند، وضعیت بازیکنانی را که در دسترس خواهد داشت، برای ادامه یا عدم ادامه همکاری بررسی می‌کند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ورزش سه

نوشته های مشابه