آخرین اخبار

توافق نهایی گزینه پرسپولیس با استقلال! | نکونام با حذف یک نفر به استقبال بازیکن جدید رفت!به گزارش همشهری‌آنلاین، با تمدید قرارداد سید حسین حسینی، مدیران استقلال به صورت جدی‌تر به دنبال جذب دروازه‌بان دیگری بودند تا نیازهای سرمربی در این پُست را تامین کنند.

به همین خاطر مذاکراتی که برای جذب محمدرضا خالد آبادی دروازه‌بان تیم ملی امید آغاز شده بود و رنگ و بوی جدی تری به خود گرفت و حالا گفته می‌شود این بازیکن به توافق نهایی و قطعی با باشگاه استقلال رسیده است.

به همین خاطر قرار است پس از پایان اردوی تیم ملی امید در ترکیه و بازگشت شاگردان عنایتی به تهران، خالد آبادی در تمرینات تیم نکونام حاضر شود.

تیم ملی امید کشورمان روز جمعه در دیداری تدارکاتی به مصاف العربی امارات خواهد رفت و سپس شنبه ۳۱ تیر به کشورمان بر می‌گردد.

ضمن اینکه گفته می‌شود با تصمیم کادرفنی استقلال علیرضا رضایی دروازه‌بان دوم آبی‌ها از این تیم جدا می‌شود و به این ترتیب مشکلی برای حضور خالد آبادی در لیست این تیم وجود ندارد.

یاسین سلمانی، هافبک و کاپیتان تیم المپیک کشورمان نیز دیگر شاگرد عنایتی است که مورد توجه نکونام قرار دارد که در این مورد نیز مذاکرات در حال نهایی شدن است.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه