آخرین اخبار

تقابل با تیم‌های سابق، ویژه نیست


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، ساکت الهامی در مورد قرعه کشی مسابقات لیگ برتر، اظهار داشت: تصورم بر این است که قرعه کشی در بازی‌هایی که دوره‌ای است و همه تیم‌ها با هم دیدار می‌کنند، چندان اهمیت ویژه‌ای ندارد. در لیگ برتر، قرعه کشی فقط برای این است که ترتیب مسابقات مشخص شود. ما در لیگ برتر هیچ قرعه آسانی نداریم چراکه چند سالیست شرایط فوتبالی تیم‌ها بسیار به هم نزدیک شده است.

وی افزود: در بازی‌های فصل گذشته شما دیدید که چندین بار تیم‌های بزرگ و مطرح لیگ برتر مقابل تیم‌های به ظاهر معمولی غافلگیر و مغلوب شدند. این نشان دهنده سختی کار در لیگ برتر است. کار مس رفسنجان هم در لیگ امسال مثل همه تیم‌های دیگر سخت است، اما باید آماده سازی خوبی داشته باشیم و با بهترین شرایط مسابقات را شروع کنیم.

سرمربی مس رفسنجان درمورد اینکه در ۲ هفته ابتدایی لیگ برتر با هوادار و نساجی دو تیمی که قبلا هدایت آن‌ها را برعهده داشته، به میدان می‌روند، گفت: این مسائل در فوتبال حرفه‌ای معنایی ندارد. اگر عامیانه بخواهم بگویم، ما مربیان ساکمان روی دوش‌مان است. امروز در یک تیم هستیم و فردا در تیمی دیگر، واقعیت این است که برای من هیچ مسابقه‌ای در لیگ حساسیت بیشتری ندارد. همه بازی‌ها ۳ امتیاز دارد و سعی می‌کنم با بالاترین توان و انگیزه تیمم را در همه بازی‌ها به میدان بفرستم. برای همه تیم‌های لیگ برتر و اعضای آن‌ها احترام قائلم و تقابل ویژه‌ای هم با هیچ تیمی ندارم.

الهامی تصریح کرد: فعلا سعی می‌کنیم به بهترین شیوه تیم خود را آماده شروع لیگ برتر کنیم. هنوز برنامه‌های زیادی از دوران آماده سازی ما باقی مانده و به دنبال شروع پرقدرت لیگ هستیم. عقیده‌ام این است که باید بازی به بازی جلو برویم و امیدوارم که بتوانیم مردم عزیز رفسنجان را در فصل پیش رو خوشحال کنیم.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه