توپ و تور

تعطیلی اردوی تیم ملی تنیس روی میز تا بازی‌های آسیاییبه گزارش خبرنگار مهر، مسابقات قهرمانی آسیا در پیونگ چانگ کره جنوبی رویداد مهمی بود که تنیس روی میز باید پیش از حضور در بازی های آسیایی در آن شرکت می کرد. این رقابت ها برای ایران جمعه گذشته به پایان رسید.

بر همین اساس امروز یکشنبه تیم های اعزامی مردان و بانوان به کره جنوبی به کشور بازگشتند اما بدون نوشاد عالمیان؛ این بازیکن که در لیگ فرانسه شاغل است از همان کره‌جنوبی عازم فرانسه شد تا تیمش را در مسابقات باشگاهی پیش رو همراهی کند.

نیما عالمیان و امیرحسین هدایی دو بازیکن دیگری هستند که در تیم های باشگاهی فرانسه عضویت دارند. این دو بازیکن هم طی همین هفته راهی فرانسه می شوند تا در ترکیب تیم های خود برای مسابقات آینده قرار بگیرند.

نوشاد و نیما عالمیان و امیرحسین هدایی سه بازیکن تنیس روی میز ایران در بازی های آسیایی هستند که تا زمان آغاز این بازی ها درگیر تیم های باشگاهی خود در فرانسه خواهند بود و به همین دلیل از این کشور راهی هانگژو خواهند شد.

بنابراین تیم ملی تنیس روی میز تا زمان بازی های آسیایی به دلیل درگیری باشگاهی بازیکنان اعزامی به این بازی ها، اردوی آماده سازی نخواهد داشت.

جمیل لطف الله نسبی سرمربی تیم ملی تنیس روی میز در بازی های آسیایی است که از تهران به هانگژو سفر می کند تا آنجا هدایت ملی پوشان را بر عهده داشته باشد.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه