آخرین اخبار

تعریف و تمجید رونالدو از فوق ستاره فرانسوی | امباپه بازیکنی با آینده درخشان استبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از اسپرتس کیدا، کیلیان امباپه طرفدار دیرینه رئال مادرید است و این تیم سال گذشته قرارداد با او را از دست داد. این بازیکن فرانسوی قرارداد دو ساله جدیدی با گزینه سوم در پاری سن ژرمن امضا کرد و غول‌های لالیگا را در این روند نادیده گرفت.

با این حال، رئال مادرید به بررسی وضعیت او ادامه داد و اکنون پس از جدایی کریم بنزما آماده است تا با این بازیکن قرارداد ببندد. این مهاجم کهنه‌کار به کریستیانو رونالدو در لیگ برتر عربستان پیوست.

جدایی رونالدو در سال ۲۰۱۸ به همان اندازه تأثیرگذار بود و امباپه می‌تواند خریدی پرهزینه باشد که جا پای این مهاجم افسانه‌ای می‌گذارد. این بازیکن بزرگ پرتغالی از طرفداران مهاجم پاری سن ژرمن است و در سال ۲۰۲۰ او را بازیکن «آینده و حال» نامید. او به مارکا گفت: «امباپه آینده و حال است. او بازیکنی فوق‌العاده، بسیار سریع است و آینده‌دار خواهد بود.»

این بازیکن فرانسوی مدت‌هاست که به عنوان نماد فوتبال فرانسه شناخته می‌شود و برای چندین سال در لیگ یک حضور پرقدرتی داشت. او فصل گذشته را به عنوان بهترین بازیکن سال لیگ یک برای چهارمین بار به پایان رساند.

بیشتر بخوانید:

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه