آخرین اخبار

تصمیم گزینه مشترک استقلال و پرسپولیس | پاسخ مثبت به پیشنهاد پایین‌تر؟به گزارش همشهری آنلاین روز قبل جلسه ای در باشگاه پرسپولیس برای جذب محمدرضا خالد آبادی بین مسئولان دو باشگاه پرسپولیس و هوادار برگزار شد. در این جلسه باشگاه هوادار اعلام کرد برای دریافت رضایت نامه محمدرضا خالدآبادی خواهان دریافت مبلغی ۱۲ میلیاردی است اما باشگاه پرسپولیس تاکید کرد قادر به پرداخت چنین رقمی نیست و بیش از ۸ میلیارد نمی تواند برای رضایت نامه این بازیکن بپردازد.

این در حالی است که در همین جلسه عنوان شد باشگاه استقلال حاضر است این مبلغ  12 میلیاردی را البته طی چند ماه بپردازد. در نهایت این جلسه بدون نتیجه خاصی به پایان رسید و باشگاه پرسپولیس اعلام کرد در انتظار پاسخ نهایی باشگاه هوادار و شخص خالدآبادی خواهد ماند.

گفته می شود خالد آبادی که خودش در تیم های پایه پرسپولیس بازی کرده  تمایل دارد به این تیم برود تا احتمال قرمز پوش شدن او بیشتر از پیوستنش به استقلال باشد.

از آنجایی که تیم امید قرار است امروز ایران را ترک کرده و خالد آبادی نیز همراه بقیه بازیکنان ملی پوش امید ایران را ترک می کند، عملا قادر به حضور در تمرینات تیم های باشگاهی نیست و به همین دلیل باید دید درنهایت باشگاه هوادار و این دروازه بان جوان پیشنهاد کدام یک از دو تیم را خواهند پذیرفت.

با توجه به اینکه بیرانوند به یکی دو هفته اول لیگ برتر نمی رسد، قرمزها دنبال یک دروازه بان مطمئن هستند تا بتوانند جای دروازه بان اول تیم ملی را پرکنند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه