آخرین اخبار

تصاویر اشک‌های باورنکردنی سرمربی افغانستان برای برد ایران!


به گزارش همشهری آنلاین، تورنمنت کافا در رده زیر ۱۷ ساله در حالی برگزار شد که در یکی از این بازی‌ها تیم افغانستان توانست نوجوانان ایران را با نتیجه ۱-۰ شکست دهد تا یک پیروزی بزرگ برای این همسایه شرقی ایران ثبت شود.

برد برابر ایران که به دلایل مختلف اهمیت خاصی برای مردم افغانستان دارد، باعث شد تا محمد فیض، سرمربی کنونی نوجوانان افغان و یکی از مشهورترین بازیکنان فوتبال در این کشور، احساساتی شود و بعد از پیروزی تیمش با چشمان گریان زمین را ترک کند.

تصاویر اشک‌های باورنکردنی سرمربی افغانستان برای برد ایران!

او در حالی که از کسب پیروزی، بغضش ترکیده بود و اشک می‌ریخت، بازیکنان را در آغوش گرفت و با مشت گره کرده و گریه از زمین بیرون رفت تا حال و هوای خاص خود را بعد از این برد بزرگ نشان دهد.

البته افغانستان در نهایت نتوانست نتیجه خاصی در تورنمنت کافا کسب کند و به جایگاه سومی رسید اما همین نتیجه کافی بود تا محمد فیض جایگاه خود به عنوان سرمربی افغان‌ها را مستحکم کند.

بعد از بازگشت اعضای تیم به کابل، محمد فیض و شاگردانش مورد استقبال و تقدیر مسئولان فوتبال در افغانستان قرار گرفتند و فدراسیون فوتبال هدیه‌ای را هم به سرمربی تیم اهدا کرد.

البته این مسابقات برای تیم ایران اهمیت چندانی نداشت اما افغان‌ها با این برد تاریخی توانستند برای چند روز در عرصه ورزشی خوشحالی ویژه را تجربه کنند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه