سایر ورزش ها

تشکیل «سازمان تیم‌های ملی» در فدراسیون شمشیربازیبه گزارش خبرنگار مهر، سازمان تیم‌های ملی یکی از حلقه‌های مفقوده فدراسیون شمشیربازی طی سال‌های گذشته بود به خصوص با توجه به فعالیت همزمان این فدراسیون در رده‌های سنی مختلف سه اسلحه در هر دو بخش مردان و بانوان.

این موضوع اما از نگاه سرپرست فدراسیون شمشیربازی دور نماند طوریکه تشکیل آن را در برنامه قرار داده است. علیرضا پورسلمان که طی دوره سرپرستی با تشکیل کمیته اقتصادی و عضویت ۱۰ نفر در آن، گام خوبی در جهت رسیدگی به اوضاع مالی فدراسیون برداشت، در نظر دارد با راه اندازی سازمان تیم‌های ملی، برنامه ریزی برای تیم‌های مختلف را اصولی‌تر پیگیری کند.

طبیعی است بعد از تشکیل سازمان تیم‌های ملی، تصمیم گیری های اتخاذ شده در این سازمان ملاک تصمیم گیری ها خواهد بود.

شورای برنامه ریزی دیگر بخش تازه شکل گرفته در فدراسیون شمشیربازی است که با هدف تدوین تقویم و رسیدگی به امور فنی تشکیل شده است.

این در حالی است که فدراسیون شمشیربازی در دوره سرپرستی به سر می‌برد اما به نظر می‌رسد علیرضا پورسلمان با اطمینان نسبت به کسب رأی خود از اعضای مجمع، مصمم به عملی کردن ایده و برنامه‌هایش از همین دوره سرپرستی است.

پورسلمان از ۳۱ شهریورماه سرپرست فدراسیون شمشیربازی است و تک کاندیدای مجمع انتخاباتی این فدراسیون هم به حساب می‌آید. هنوز زمان برگزاری مجمع مشخص نیست.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه