آخرین اخبار

ترسو‌ها پنالتی را وسط میزنند!


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، بابک مرادی پس از شکست تیمش در تقابل با پرسپولیس در نیمه نهایی جام حذفی، اظهار داشت: اتفاقی که نباید می‌افتاد افتاد. به تیم پرسپولیس تبریک می‌گویم.

وی در مورد اینکه بیرانوند اعلام کرده ترسوها پنالتی را وسط می‌زنند، گفت: بین دو نیمه قبل از اینکه وارد زمین شوم به بیرانوند گفتم می‌آیم و به تو گل می‌زنم. پنالتی برای من 50-50 بود، برای دروازه‌بان هم 50-50 بود. وسط هم نمی‌زدم گل را می‌زدم. دوست داشتم گل دوم را هم بزنم که متاسفانه آن توپ جلوی من پرید. می‌توانستیم به بازی برگردیم. شرمنده بچه‌های تیم شدم. تیم جوان و یکدلی داشتیم. ساکت الهامی خیلی برای‌مان زحمت کشید. خیلی ناراحت شدیم. او را در رختکن شرمنده کردیم ولی امیدوارم اتفاقات خوبی برای تمام بازیکنان ما، کادرفنی و مدیریت باشگاه که زحمت کشیدند، بیفتد.

مرادی در مورد اینکه آیا به عنوان یک استقلالی برای بازی فینال در ورزشگاه حاضر می‌شود، عنوان کرد: انشاالله اگر ایران باشم حتما می‌روم. امیدوارم دربی خوبی برگزار شود وبرنده بازی هم استقلال باشد.

بازیکن هوادار در مورد حواشی به وجود آمده بازی قبل برای او، گفت: حاشیه‌ای نبود. دقیقه 10 تعویضم فنی نبود. در هر خانواده‌ای اتفاق می‌افتد. الهامی مثل پدر من است. اتفاقی افتاد و در خانواده خودمان حل کردیم. مورد خاصی نبود. امسال دوبار برای من این اتفاق افتاد. یک بار خودم مقصر بودم ولی بار دوم مقصر نبودم و فنی هم نبود. صحبت کردیم و حل شد. الهامی حکم پدر ما را دارد. امسال خیلی به من کمک کرد. خیلی مدیون و ممنون او هستم.

پایان پیام/منبع دانشجو

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه