بازار

تبلیغات و برندسازی ورزشی با برند پارسی طرح ایرانیان

با مروری بر آنچه در موتورهای جستجوگر پی می بریم ، وقتی به دنبال مسیری برای تبلیغ کردن هستیم حتما به دنبال شرکتی هستیم که بتوانیم طراحی گرافیک تبلیغات خود را به آن ها بسپاریم ، در نگاه اول ساده و بدون مشکل است ، آن هم زمانی که شرکت هایی که در این زمینه فعالیت میکنند تعدادشان زیاد می شود و تصمیم گیری برای ما دشوار تر می شود . بخصوص هنگامی که می خواهیم برای موضوع ورزشی مثل فوتبال که مخاطب زیادی دارد تبلیغ کنیم … البته موضوع اصلی طرحی که میخواهیم در سایت های ورزشی مثل سایت ما تهران ورزشی تبلیغات کنید است .

اما خوب در مجموع محدودیت زیادی برای شمایی که میخواهید از خدمات طراحی یک شرکت استفاده کنید وجود ندارد ، اگر شما بخواهید برای یک موضوع ورزشی پوستر طراحی کنید یا حتی یک بنر متحرک بسازید و … شرکت های تبلیغات مثل پارسی طرح ایرانیان برای شما محدودیت زیادی نمی گذارد و به شما پیشنهاداتی می دهند که اگر مورد استقبال شما باشد حتما می توانید از آن استفاده و بهره مند شوید .

آیا وب سایت ورزشی برای ما کاربرد دارد ؟

اگر در جمعی باشیم و صحبت وب سایت به میان بیاید قطعا بسیاری وجود آن را لازم می دانند . برای مثال اگر مانند ما یک سایت ورزشی برای انتشار اخبار نیاز داشته باشید که قطعا کاربرد دارد و اگر حتی یک بازیکن فوتبال ، یک مربی و یا یک باشگاه فوتبال باشید قطعا برای شما کاربرد خواهد داشت .

در کل ، وجود وب سایت ورزشی در هر شاخه و هر رشته و هر سمتی باشید شاید در برخی مواقع الزامی نباشد اما وجودش بهتر نبودش است . تصور کنید شما یک باشگاه ورزشی هستید و برای خود هوادارانی دارید ، اگر یک وب سایت داشته باشید و اخبار واطلاعیه و تصاویر اختصاصی را منتشر کنید بیش از سایر وب سایت ها برای مخاطب قابل اطمینان است . پس اینجا به نظر داشتن سایت الزامی است .

حالا در این میان می توانین سایت پارسی طرح ایرانیان در زمینه طراحی وب سایت های ورزشی و شرکتی و … فعالیت می کند رجوع کنید .

وارد این لینک شوید

برای برندسازی ورزشی چه کاری انجام دهیم !

دنیای برندسازی یک دنیای پیچیده و عجیب غریب است ، اگر حواستان نباشد سقوط میکنید و حواستان جمع باشد پیشرفت خوبی برای شما حاصل می شود . در ایران در حوزه ورزش برند های زیادی هستند که فعالیت میکنند ، مثلا وقتی درباره برنامه های تلویزیونی صحبت میکنیم پای عادل فردوسی پور به میان می آید و برنامه ورزشی نود که متاسفانه با بی مهری صدا و سیما مواجه شده است و اکنون به طور کامل متوقف شده است .

یا می توانیم درباره ی رونامه های ورزشی ، سایت های ورزشی صحبت بکنیم که به صورت تخصصی در این حوزه فعالیت کرده اند و نتیجه ی خوبی بدست آورده اند ، برند سازی برای سایت ها ، برنامه های ورزشی کار دشواری است و از طرفی به یک برنامه مداول و دقیق نیاز دارد و از طرفی دیگر باید سرمایه اولیه خوبی برای شروع وجود داشته باشد . 

یکی از موارد این است که مردم معمولا تصاویر اختصاصی ورزشی را دوست دارند ، دوست دارند وقتی یک خبرگزاری یا یک برنامه تلویزیونی یا اینترنتی در حوزه ورزش فعالیت می کند ، گزارش های اختصاصی و جذاب تهیه کند . اگر شما به عنوان صاحب یک رسانه ورزشی میخواهید به موفقیت دست یابید ، اولین نکته این است اخبار دقیق و اختصاصی و بروز تهیه کنید . به نوعی در همه فعالیت های خود در حوزه ورزشی اختصاصی و بروز باشید . این موضوع به شدت به شما برای رسید به هدف کمک می کند .

در این میان اگر نیاز به مشاوره دقیق تر دارید با وب سایت پارسی طرح ایرانیان همراه شوید 

وارد لینک شوید و مشاوره برندسازی دریافت کنید 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه