سایر ورزش ها

تاخیر در پرداخت پاداش شمشیربازان ‌و وعده سرپرست فدراسیونبه گزارش خبرنگار مهر، جام جهانی الجزایر یکی از رویدادهایی بود که تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایران در آن شرکت کرد و موفق به کسب عنوان نایب قهرمانی آن رقابت‌ها برسد.

این نایب قهرمانی از این حیث که اولین موفقیت ملی پوشان اسلحه سابر ایران بعد از ناکامی در المپیک بود، اهمیت زیادی داشت و مهمتر اینکه اسلحه سابر ایران آخرین بار در سال ۹۷ و در جام جهانی پادووای ایتالیا موفق به حضور در فینال و مدال نقره شده بود و حالا بعد از پنج سال به این موفقیت مجدد دست یافت.

ارزش مدال نقره جام جهانی الجزایر برای شمشیربازی اسلحه سابر ایران که رو به افول رفته بود، به قدری بالا بود که وعده سرپرست فدراسیون برای پرداخت پاداش را به همراه داشت اگرچه با وجود گذشت دو ماه هنوز محقق نشده است.

این در حالی است که طی این مدت برخی حواشی و اختلاف نظرها پیرامون تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر ایجاد شد طوری که به نظرمی رسید پرداخت پاداش موردنظر به خطر افتاده است. سرپرست فدراسیون شمشیربازی اما تاکید دارد که اجرای این برنامه تشویقی به قوت خود باقی است.

علیرضا پورسلمان در گفتگو با خبرنگار مهر گفت: تیم ملی شمشیربازی اسلحه سابر اهمیت و جایگاه همیشگی خود را دارد و مشکلات و اختلاف این‌چنینی خدشه‌ای به این جایگاه وارد نمی‌کند.

وی تصریح کرد: بودجه لازم برای پرداخت پاداش ملی پوشان تامین شده است، فقط منتظر مهیا شدن شرایط مناسب هستیم تا طی یک مراسم مختصر با حضور یکی از مسئولان وزارت ورزش یا کمیته ملی المپیک یا هر دو، پرداخت شود.

سرپرست فدراسیون شمشیربازی تاکید کرد که این پاداش به هر چهار ورزشکار اعزامی به الجزایر یعنی علی پاکدامن، محمد فتوحی، محمد رهبری و فرزاد ارسباران و همچنین امین قربانی سرمربی تیم پرداخت خواهد شد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه