آخرین اخبار

تاتنهام سد کین برای کسب جام / با این قیمت نمی‌‍فروشم


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، بایرن مونیخ که عادت به مهاجم تمام کننده دارد با از دست دادن لواندوفسکی همچنان نتوانسته جایگزین مناسبی برای این ماشین گلزنی پیدا کند. باواریها مصمم هستند که هری کین را برای تقویت خط حمله تیمشان در این پنجره نقل و انتقالات تابستانی به خدمت بگیرند. 

توماس توخل سرمربی قرمزها علاقه زیادی به همکاری با کاپیتان تیم ملی انگلیس دارد و از مدیران بایرن خواسته که هرطور شده با تاتنهام برای انتقال او به آلیانز آرنا به توافق برسند. 

این بازیکن شخصا مایل است که تاتنهام را در همین تابستان ترک کند و راهی بایرن شود تا بتواند تجربه جدیدی در فوتبالش به دست آورد و همچنین به چندین سال تلاش ناموفق برای کسب جام پایان دهد. 

گفته می‌شود که توخل شخصا با او مذاکره کرده و توانسته این مهاجم را برای حضور در بایرن متقاعد کند. سرمربی بایرن حتی صحبتی با خانواده این بازیکن داشته و خیال آنها را از بابت شرایط زندگی و تحصیل فرزندان‌شان راحت کرده است. 

همین باعث شده که این بازیکن به صورت جدی مشتاق پیوستن به بایرن باشد و حتی این موضوع را رسما به مدیران تاتنهام اعلام کند که دیگر قصد ادامه حضور در این تیم را ندارد و خواهان جدایی است.

حالا دیلی میل خبر داده که پیشنهاد دوم بایرن برای جذب کین هم از سوی مدیران تاتنهام رد شده است. این پیشنهاد به ارزش 80 میلیون یورو با بند پاداش بود اما تاتنهام حاضر نیست ستاره تیمش را حتی با این قیمت بفروشد. تصمیمی که باعث ناراحتی کین خواهد شد.

پیش از این دنیل لوی، مدیر این باشگاه، تاکید کرده بود که کمترین قیمت مدنظرش برای فروش کین نزدیک به 100 میلیون یورو است. با توجه به این که قرارداد این بازیکن در تابستان سال آینده به پایان خواهد رسید، شاید پرداخت این مبلغ از سوی بایرن بعید به نظر برسد.

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه