آخرین اخبار

بمباران هیجان انگیز الهلال با جذب همزمان مسی و دو ستاره | ۵۰۰ میلیون یورو برای ۳ انتقال بزرگبه گزارش همشهری آنلاین اخبار مبنی بر پیوستن لیونل مسی به الهلال، هر روز وارد فاز جدی‌تری می‌شود. روزنامه مارکا روز گذشته خبر داد که لیونل مسی به پذیرفتن پیشنهاد این تیم سعودی بسیار نزدیک است و جالب‌تر اینکه قرار است دی ماریا و بوسکتس نیز او را در سفر به عربستان همراهی کنند.

فلیکس دیاز، سردبیر روزنامه مارکا، شب گذشته مهمان تلفنی برنامه ملعب از شبکه SBC عربستان بود. او درخصوص تمامی شایعات مربوط به نقل و انتقالات عربستان و مطرح شدن اسامی بزرگان دنیای فوتبال برای حضور در این کشور به صحبت پرداخت.

بخش اصلی صحبت‌های دیاز درخصوص آینده کاپیتان تیم ملی آرژانتین بود. او در این باره گفت: پدر مسی و اطرافیانش می‌گویند بازگشت لئو به بارسلونا پیچیده است. پاریس تا چند روز دیگر خبر جدایی مسی را اعلام می‌کند و بعد از آن او نظر نهایی خود را به باشگاه عربستانی الهلال اعلام می‌کند.

دیاز در ادامه با اطمینان از پیوستن فوق ستاره پاریس به تیم عربستانی گفت: من ۱۰۰ درصد مطمئن هستم که او به الهلال خواهد آمد. همان‌طور که در جریان انتقال رونالدو به النصر، مطمئن بودم که او راهی عربستان خواهد شد.

البته شگفتی‌های نقل و انتقالاتی الهلال به همین جا محدود نمی‌شود. او از برنامه‌های این تیم برای جذب ستارگان دنیای فوتبال خبر داد و گفت: مسی به همراه دی‌ماریا راهی الهلال می‌شود. من اطمینان دارم که لئو به بارسلونا بازنخواهد گشت. بوسکتس نیز آنها را در الهلال همراه می‌کند. پیشنهاد تیم سعودی به این بازیکنان ۵۰۰ میلیون یورو است.

سردبیر مارکا درخصوص آینده بنزما و آلبا نیز گفت: کریم قراردادش را با رئال مادرید تمدید نکرده است. او پیشنهادی از الاتحاد دارد و به این تیم نزدیک است. ممکن است که جوردی آلبا نتواند راهی الهلال شود اما او پیشنهاداتی از عربستان دارد.منبع همشهری آنلاین

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه