فوتبال و فوتسال

بلغارستان یکی از بهترین تیم های اروپا است!به گزارش خبرنگار مهر، مهدی محمد نبی در حاشیه مراسم اختتامیه دوره دانش افزایش پیش فصل داوران گفت: برای به روز شدن داوران و افزایش سطح علمی و آمادگی جسمانی آنها دوره داوری برگزار شد. ۹۱ نفر در این دوره حضور داشتند که از فیلترهای کمیته داوران عبور کردند. امیدوارم در فصل جدید با موفقیت بتوانند در این بازی حضور داشته باشند.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره زمان ورود VAR افزود: در حال حل شدن است. تعدادی از همکاران ما مأموریتی داشتند که حالا باید در تهران گزارش بگیریم. کمک داور ویدئویی مؤثر است و می‌تواند اتمسفر داخل استادیوم را هم کنترل کند.

او در مقابل اصرار خبرنگاران مبنی بر اینکه چه زمانی این اتفاق خواهد افتاد پاسخ روشنی نداد و گفت: ما دو بخش در VAR داریم. بخش اول تجهیزات است که خریداری شود و فاز دوم راه اندازی آنهاست که زمان بر است.

نبی درباره آخرین وضعیت بازی‌های دوستانه تیم ملی ایران تصریح کرد: خوشبختانه چهارشنبه گذشته قرارداد بین فدراسیون فوتبال ایران و بلغارستان امضا شد. هفتم سپتامبر (۱۶ شهریور) در بلغارستان با آنها بازی می‌کنیم. بازی دوم را هم داریم برنامه ریزی می‌کنیم تا قطعی شود.‏‬ همانطور که وعده داده بودیم یک تیم اروپایی حل شد و امیدواریم یک بازی آفریقایی را قطعی کنیم.

او در واکنش به مطالبه خبرنگار دیگری مبنی بر اینکه بلغارستان دارای رتبه ۷۷ در فیفا است مدعی شد: با بلغارستان که جزو بهترین‌های اروپا است بازی داریم. این تیم استخوان داری است.

نبی درباره قرارداد امیر قلعه نویی با فدراسیون فوتبال تصریح کرد: او یک سفر داشت. قراردادش آماده است. «مانیکونه» دستیارش هم قراردادش امضا شده و قرارداد «دینکا» نیز در حال انجام است.

نایب رئیس فدراسیون فوتبال درباره دلایل سفر دبیرکل و تنی چند از مسئولان به فیفا گفت: VAR و تحریم‌های مالی و همچنین پروژه فوروارد فیفا که خوشبختانه به تصویب رسیده است صحبت شده است که منتظر نتایج آن هستیم. پروژه فوروارد کاملاً تعریف شده است و طبق همان باید پیش برویم. هر سه بحث هم به یک اندازه برای ما اهمیت دارند و منتظر گزارش آقای دبیرکل و سایر دوستان هستیم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه