دسته‌بندی نشده

برگزاری پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه عرب‌پلاست


به گزارش ایسنا، با حمایت مرکز تعاملات بین‌المللی علم و فناوری معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست جمهوری، پاویون شرکت‌های دانش‌بنیان در نمایشگاه عرب پلاست ۲۰۲۳ در آذرماه سال جاری در دبی امارات برگزار می‌شود.

نمایشگاه عرب پلاست ۲۰۲۳ نخستین نمایشگاه تجاری ممتاز در خاورمیانه در حوزه صنعت پلاستیک است و هر دوسال یک بار در مرکز همایش و نمایشگاه بین‌المللی دبی (DWTC) برگزار می‌شود. در شانزدهمین دوره این نمایشگاه در پاییز ۱۴۰۲ دست‌اندرکاران جهانی این صنعت گرد هم می‌آیند. ۴ حوزه اصلی نمایشگاه عرب پلاست ۲۰۲۳ «پلاستیک»، «لاستیک»، «پتروشیمی» و «صنایع بسته‌بندی» است.

شرکت‌های ایرانی با استفاده از تسهیلات معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‎‌بنیان می‌توانند در این رویداد در کنار صنعتگران جهانی حوزه تخصصی پلاستیک به معرفی محصولات و دستاوردهای خود بپردازند. این حمایت ۷۰ درصدی شامل هزینه‌های غرفه و تور برای شرکت‌های دانش‌بنیان می‌شود.

یکی از بهترین روش‌های معرفی محصولات، حضور در نمایشگاه‌های معتبر بین‌المللی است. به همین دلیل معاونت علمی، فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری از برپایی پاویون‌های ملی در این نمایشگاه‌ها حمایت می‌کند؛ زیرا این باور وجود دارد که یکی از نیازهای اصلی شرکت‌های دانش‌بنیان ورود به بازارهای بین‌المللی برای توسعه بازار است.

به نقل از معاونت علمی ریاست‌جمهوری، علاقه‌مندان به حضور در این پاویون می‌توانند از طریق سایت کریدور صادرات اقدام کنند. ظرفیت پاویون محدود و مهلت ثبت نام تا ۱۰ مردادماه ۱۴۰۲ است.

انتهای پیام

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه