سایر ورزش ها

برگزاری دو رویداد بزرگ ورزش همگانی با مشارکت نهادهای مختلف کشوربه گزارش خبرگزاری مهر به نقل از روابط عمومی فدراسیون ورزش‌های همگانی، ایمان متقیان نژاد سرپرست دبیری فدراسیون ورزشهای همگانی با اشاره به توسعه جامعه مخاطبان ورزش همگانی اظهار داشت: تمام تلاش دفتر توسعه ورزش همگانی و پرسنل فدراسیون ورزش‌های همگانی افزایش جامعه مخاطبان ورزش همگانی از طریق نهادینه کردن برنامه های متقاوت ورزشی است، فدراسیون ورزش‌های همگانی از یک رویداد ساده تا انواع مختلف لیگ ها برنامه مدون و آماده اجرا دارد.

او ادامه داد: هم اکنون با هم‌گرایی که بین دفتر توسعه ورزش همگانی و فدراسیون ورزش‌های وجود دارد، برنامه های بزرگی در شرف اجراست، مسابقات مینی فوتبال جام محلات و مسابقات کارکنان دولت از زمره دو برنامه‌ بزرگی است که فدراسیون ورزش‌های همگانی در دستور کار خود دارد.

متقیان نژاد با اشاره به پتانسیل بالای هیات های استانی در اجرای برنامه های فرایند محور اظهار داشت: هیات های استانی فدراسیون ورزش های همگانی در اجرای برنامه های فرایند محور و برگزاری لیگ های ورزشی از ظرفیت بسیار بالایی برخوردارند، این مسئله در لیگ پیاده روی ایرانیان و لیگ آمادگی جسمانی به جامعه ورزش کشور ثابت شد.

وی افزود: در هیچ یک از ادوار تاریخ ورزش ایران مسابقات کارکنان دولت به این گستردگی برگزار نشده است، تاکنون موفق به جلب مشارکت گسترده کارکنان دستگاه‌های اجرایی در سراسر کشور شده ایم.

سرپرست دبیری فدراسیون ورزشهای همگانی میزان مشارکت در مسابقات مینی فوتبال را رو به افزایش دانست و افزود: جامعه مخاطبان مینی فوتبال بسیار گسترده است و انتظار می رود از تمامی اقشار جامعه در این دوره از مسابقات شرکت کنند، ضمن اینکه تجربه فدراسیون حاصل از برگزاری جام پرچم نوید مسابقات با کیفیتی را می دهد.

ایمان متقیان نژاد در خاتمه اظهار داشت: طرح مسابقات لیگ مینی فوتبال تدوین شده است و بزودی با حمایت علی خلیلی سرپرست محترم فدراسیون اجرایی خواهد شد.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه