سایر ورزش ها

برگزاری دومین نشست هماهنگی کادرسرپرستی با بانوان ورزشکاربه گزارش خبرنگار مهر از هانگژو، دومین نشست هماهنگی کادر سرپرستی اعزامی کشورمان به بازی‌های آسیایی هانگژو با ورزشکاران، مربیان و سرپرستان بانوان رشته‌های کبدی، کوراش، اسکیت، قایقرانی و دوومیدانی حاضر در دهکده ورزشکاران برگزار شد.

در ابتدای این نشست مهین فرهادی زاد نایب رئیس بانوان کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به قوانین دهکده ورزشکاران بر توجه به برنامه زمان بندی حضور در تمرینات، مسابقات و شرکت در نشست رأی گیری کمیسیون ورزشکاران شورای المپیک آسیا و توجه امکانات موجود و عدم تغییر محل اسکان ورزشکاران به دلیل الزام “وادا” مبنی بر حضور سرزده جهت تست دوپینگ به سرپرستان، مربیان و ورزشکاران تاکید و خواستار توجه به موارد فوق شد.

در ادامه نصرالله سجادی ضمن اشاره به این موضوع که ۳۲ رشته ورزشی از کشورمان در این مسابقات حضور دارند، بیان کرد: همه ما به نام کاروان ایران در این بازی‌ها شرکت کرده و می‌بایست همانطور که هر رشته ورزشی قوانین مختص خودش را دارد به قوانین حاکم بر بازی‌ها نیز توجه داشت چرا که همه ما برای یک هدف آن هم اعتلای کشور عزیزمان و در قالب تیمی به نام ایران آمده ایم.

وی ضمن قدردانی از تلاش سرپرستان، مربیان و ورزشکاران عنوان داشت: تمام تلاش ما این است که بهترین کمک حال شما باشیم تا بتوانیم عملکرد مطلوبی در مجموع داشته باشیم.

در ادامه لاله حاکمی از کمیته پزشکی کاروان در سخنان خود بر حفظ سلامت ورزشکاران و عدم تغییر محل اسکانشان و حضور ورزشکاران در مسابقات بدون سوزن ودوپینگ تاکید کرد و عنوان داشت: می‌بایست بر چگونگی مصرف مایعات، موارد گوارشی و بهداشت خواب توجه داشته باشید به خصوص که پیشگیری از آسیب دیدگی و بیماری‌های احتمالی بسیار مهم است.

سپس حجت الاسلام والمسلمین سرلک مدیر فرهنگی کاروان ایران ضمن اشاره به نقش و اهمیت زنان در ابعاد اجتماعی به رسم یادبود هدایایی به ورزشکاران مادر تقدیم کرد.

همچنین محمد رضا حججی پدر شهید بزرگوار محسن حججی نیز ضمن اشاره به نقش و اهمیت یک ورزشکار در برهه کنونی ابراز داشت: این روزها یکی از به یادماندنی ترین دوران ورزشی شما خواهد بود همانگونه که مردم عزیز به هنگام بازگشت پیکر شهید حججی صحنه‌های زیبا و ماندگاری از خود به نمایش گذاشتند همانگونه که شهید حججی به عنوان نماینده نسل یک دهه هفتادی پا به میدان گذاشت تا آنگونه مردم در بازگشت او حماسه بیافرینند.

وی ادامه داد: امروز نیز به فراخور زمان مردم چشم به حضور عزتمندانه شما در این بازی‌های مهم دارند و برای همه شما ورزشکاران عزیز در این آوردگاه مهم آرزوی موفقیت و سربلندی برای ایران عزیز دارم.منبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه