فوتبال و فوتسال

برتری پیکان برابر صنعت نفت در نیمه اولبه گزارش خبرنگار مهر، تیم‌های فوتبال پیکان و صنعت نفت در هفته هجدهم رقابت‌های لیگ برتر از ساعت ۱۵ و در ورزشگاه شهید دستگردی به مصاف هم رفتند که این بازی در پایان نیمه اول با نتیجه ۲ بر یک به سود پیکان به پایان رسید.

گل‌های پیکان در این دیدار را علی قربانی (۳۲) و امیرحسین صدقی (۴۵) به ثمر رساندند و حسین شنانی (۳) برای صنعت نفت گلزنی کرد.

ترکیب پیکان

رضا عنایتی در این دیدار نفرات زیر را به کار گرفت:

ایمان صادقی، ایمان اکبری، امیرحسین صدقی، علی اکبر رنجبر، محمد حسین فلاح، محمد آژیر، محمد جواد آزاده، سامان نریمان جهان، فرشید اسماعیلی، حامد پاکدل و علی قربانی

ترکیب صنعت نفت

تیم صنعت نفت با هدایت سهراب بختیاری زاده هم نفرات زیر را به میدان فرستاد:

پیام پارسا، میثم تهی دست، فیاض میردورقی، عرفان قهرمان، فرشادمحمدی مهر، امیرپناهی، حسین سنگرگیر، محمدصادق بارانی، مهدی حنفی (۳۰- مصطفی احمدی)، ساسان حسینی، حسین شنانی

نیمه اول

تیم پیکان با ۱۳ امتیاز در رده سیزدهم جدول رده بندی لیگ برتر حضور دارد و صنعت نفت هم با ۱۱ امتیاز پانزدهم است و هر دو تیم برای اینکه بتوانند خود را از انتهای جدول جدا کنند به ۳ امتیاز این دیدار احتیاج دارند.

این بازی در شرایطی آغاز شد که تیم صنعت نفت با یک گل زودهنگام موفق شد از میزبان خود پیش بیفتد. در دقیقه ۳ پرتاب بلند اوت صنعت نفت به داخل محوطه جریمه پیکان را دروازه بان این تیم دفع کرد و توپ در پشت محوطه جریمه به «حسین شنانی» رسید و او هم با یک ضربه دقیق موفق شد دروازه ایمان صادقی را باز کند تا بازی یک بر صفر به سود زردپوشان آبادانی شود.

تیم پیکان که نمی‌خواست نیمه اول را بازنده به رختکن برود حملات خود را آغاز کرد. در دقیقه ۳۲ سامان نریمان جهان از سمت راست حرکت کرد و با یک ارسال بلند، توپ را به داخل محوطه جریمه فرستاد و علی قربانی موفق شد با یک ضربه پای راست، دروازه صنعت نفت را باز کند و بازی را به تساوی بکشاند.

در آخرین لحظات نیمه اول این دیدار امیرحسین صدقی موفق شد با پاس گل علی قربانی گل دوم پیکان را به ثمر برساند.

نیمه اول این دیدار در پایان با برتری ۲ بر یک پیکان به پایان رسید.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه