دسته‌بندی نشده

با کمک تشکل‌های انقلابی می‌توان برای آینده آموزش و پرورش کادرسازی موثر کردبه گزارش ایسنا سید بابک هاشمی نکو در نشست اعضای شورای معاونان استان و مدیران آموزش و پرورش مناطق ۱۴ گانه استان اظهار کرد: در دولت سیزدهم، کارهای مهمی انجام شده و بارهای زیادی از دوش آموزش و پرورش برداشته شده که مهمترین آن‌ها بازگشایی مدارس پس از کرونا بود.

وی در خصوص سهام مالکانه صندوق ذخیره فرهنگیان که از دغدغه تشکل ها بود، گفت: قرار است تمام معلمان اعم از بازنشستگان و شاغلان، سهام مالکانه دریافت کنند. این کاری عظیم است که متناسب با میزان سهامی که هر یک از اعضا دارند، باید انجام بگیرد و به رغم تمام مقاومت ها، این کار با دستور وزیر آغاز شد. تمام شرکتهای زیر مجموعه صندوق ذخیره فرهنگیان در بورس عرضه خواهند شد و سهام آن به طور رایگان به معلمان عضو داده خواهد شد.  

مشاور وزیر آموزش و پرورش افزود: در مدت استقرار دولت سیزدهم طرح شهید سلیمانی، در حوزه ورزش و فعالیت هایی که به نفع دانش آموزان است پروژه های بسیار مهم و زیادی انجام گرفته است که کار جهادی و انقلابی است و شما عزیزان تلاش های موثری در این زمینه داشته اید.  

وی یکی از مشکلات کنونی برخی تشکل ها را عدم تربیت نیروی انسانی آموزش و پرورش دانست و گفت: با کمک تشکل های انقلابی می توانید برای آینده آموزش و پرورش کادرسازی موثری کنید. تشکل ها به عنوان یک ظرفیت یا توانمندی در آموزش و پرورش تشکیل شده است.

به گزارش مرکز اطلاع رسانی و روابط عمومی وزارت آموزش و پرورش،هاشمی نکو یادآور شد: انجمن اولیا و مربیان، برای مردمی سازی آموزش و پرورش اهمیت زیادی دارد. اگر در پی آموزش اولیا هستیم و می خواهیم شرایط را بهبود ببخشیم باید به انجمن ها اهمیت بیشتری داده شود.

انتهای پیاممنبع ایسنا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه