آخرین اخبار

با تغییر سیستم و فشار به حریف، کلمبیا را شکست دادیم


وحید شمسایی در گفتگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری دانشجو، بعد از پیروزی ۲ بر صفر تیم ملی فوتسال مقابل کلمبیا در تورنمنت ۶ جانبه برزیل اظهار داشت: در همین ابتدا به بازیکنانم یک خسته نباشید می‌گویم و این دو پیروزی مبارکشان باشد. از این جا به بعد باید به فکر دو بازی بعدی باشند.

وی گفت: بازی خوبی بود و خدا را شاکرم که با صدرنشینی به مرحله بعدی رقابت‌ها صعود کردیم. در این بازی شرایط بدنی بازیکنان بعد از سه روز خیلی بهتر شده بود.

سرمربی تیم ملی فوتسال گفت: در نیمه اول به خوبی توانستیم بازی را در دست داشته باشیم. در این نیمه موقعیت‌های هم داشتیم، اما متاسفانه به گل تبدیل نشد و در این نیمه شناخت خیلی خوبی از کلمبیا پیدا کردیم.

شمسایی ادامه داد: نقطه عطف این بازی با شناختی که در نیمه اول از کلمبیا به دست آوردیم در نیمه دوم بود که تغییر سیستم دادیم. از ۳ یک به ۴ صفر و بر عکس و با فشاری که به این تیم آوردیم و تا آخر بازی از مسیر خود خارج نشدیم موقعیت‌های زیادی بازیکنانم به وجود آوردند و اگر توپ‌هایمان به گل تبدیل می‌شد زودتر می‌توانستیم به گل برسیم. 

وی گفت: در کل موقعیت‌های زیادی در این بازی داشتیم. به تیر دروازه هم زدیم و می‌توانستیم با نتیجه بهتری پیروز شویم. خدا را شکر که به نتیجه دلخواه رسیدیم و توانستیم ۲ بر صفر تیم خوب کلمبیا را شکست دهیم و حالا باید ببینیم که با چه تیمی در مرحله بعدی بازی خواهیم کرد. 

انتهای پیام/

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه