دسته‌بندی نشده

اولین وانت برقی سنگاپور آمدبه گزارش ایسنا، شرکت خودروسازی چینی مکسوس، وانت T۹۰ خود را در سه ماهه چهارم سال در سنگاپور عرضه خواهد کرد. این اولین پیکاپ تمام الکتریکی خواهد بود که توسط فروشنده مجاز به فروش می‌رسد زیرا این خودرو در حال حاضر از طریق واردکنندگان مشابه ارائه می‌شود.

کارشناسان هنوز قیمت تخمینی ارائه نکردند اما به عنوان یک وسیله نقلیه تجاری سبک کاملاً الکتریکی، احتمالاً این کامیون واجد شرایط حداکثر تخفیف طرح انتشار خودروهای تجاری ۱۵ هزار دلار سنگاپور خواهد بود.

T۹۰ به عنوان یک نسخه دو کابین با صندلی برای پنج نفر و حداکثر بار یک تن ارائه می‌شود. این خودرو توسط یک موتور الکتریکی ۱۵۰ کیلووات و یک باتری ۸۸.۵ کیلووات ساعتی با برد حدود ۳۳۰ کیلومتر نیرو می‌گیرد. سریع‌ترین روش شارژ، شارژ جریان مستقیم ۸۰ کیلوواتی است که کامیون را از ۲۰ درصد به ۸۰ درصد در ۴۵ دقیقه شارژ می‌کند.

 بر اساس گزارش بیزینس، برندهای بزرگ ژاپنی میتسوبیشی، نیسان و تویوتا چنین کامیون‌هایی را در خط تولید خودروهای تجاری خود در سنگاپور ارائه نمی‌دهند. تعداد اندکی وانت مکسوس T۹۰ وارد شده و از طریق واردکنندگان مشابه برای فروش عرضه شده است.

انتهای پیام

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع ایسنا

نوشته های مشابه