آخرین اخبار

اولین حرف‌های مسی پس از قهرمانی آرژانتین در جام جهانی فاش شدبه گزارش همشهری آنلاین به نقل از گل، کاپیتان آرژانتینی در نزدیکی خط نیمه زمین ایستاده بود که گونسالو مونتیل برای زدن پنالتی‌ آخر که باعث قهرمانی آنها شد، به نقطه مشخص‌شده رفت. هنگامی که ضربه این مدافع از روی نقطه پنالتی به گل تبدیل شد، مسی که سرانجام به رویای دیرینه خود، یعنی قهرمانی در جام جهانی با آرژانتین جامه عمل پوشاند، روی زانوهایش نشست. پاردس که در زمان زدن ضربات پنالتی کنار او ایستاده بود، اولین کسی بود که پس از کسب این قهرمانی به مسی تبریک گفت و او را در آغوش گرفت.

پاردس حالا در مصاحبه‌ای فاش کرده است که اولین کلمات مسی پس از برد آرژانتین در برابر فرانسه در فینال جام جهانی قطر ۲۰۲۲ چه بوده است: «بعد از پیروزی من و مسی یکدیگر را در آغوش گرفتیم در لحظه‌ای که تا آخر عمر با من خواهد ماند و هیچگاه فراموش نمی‌کنم. من اولین کسی بودم که مسی او را به عنوان قهرمان جهان در آغوش گرفت و این باورنکردنی بود. من رو به او فریاد زدم ما قهرمانان جهان هستیم و او به ما گفت متشکرم، متشکرم، دوستتان دارم.»

پاردس که از ناحیه همسترینگ آسیب دیده بود، به طور صددرصدی در جام جهانی حضور نداشت. با این حال، لیونل اسکالونی مربی آرژانتین، از او حمایت و او را تشویق کرد تا بهترین عملکرد خود را ارائه دهد. و اکنون، پس از قهرمانی جهان در جام جهانی ۲۰۲۲، او می‌خواهد برای کسب جام‌های بیشتر تلاش کند و چالش بعدی‌اش دفاع از عنوان قهرمانی کوپا آمریکا در سال ۲۰۲۴ است.

او گفت: «برنده شدن اعتیادآور است. زمانی که با لئو اسکالونی پس از کسب جایزه قهرمانی جام جهانی صحبت کردم، به او تبریک گفتم و او گفت: «حالا باید به دنبال موفقیت‌های بیشتری برویم.»

پاردس پس از پایان دوره قرضی‌اش در یوونتوس در ژوئن به پاری سن ژرمن بازخواهد گشت. در همین حال، مسی قرار است اولین بازی خود را برای این باشگاه مستقر در فلوریدا در دیدار لیگز کاپ با کروز آزول در ۲۱ ژوئیه انجام دهد.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه