تصویر بنر
آخرین اخبار

انتقال مهاجم استقلالی قطعی شد | آبی‌ها در انتظار واریز حق ترانسفر


به گزارش همشهری‌آنلاین، اللهیار صیادمنش که سال ۲۰۱۹ از تیم استقلال به فنرباغچه ترکیه منتقل شد، در این مدت سه انتقال قرضی را تجربه کرد. او ابتدا به تیم استانبول اسپور ترکیه قرض داده شد و سپس به تیم زوریا لوهانسک اوکراین رفت.

عملکرد خوب اللهیار در زوریا هم باعث نشد تا فنرباغچه از این مهاجم استفاده کند؛ بنابراین صیادمنش در نقل و انتقالات زمستانی فصل گذشته به تیم هال سیتی در چمپیونشیپ انگلیس قرض داده شد.

صیادمنش در هال سیتی تنها یک گل به ثمر رساند اما مالک ترکیه‌ای این باشگاه و همچنین سرمربی هال سیتی از عملکرد او رضایت کاملی داشتند و اقداماتشان را برای فعال کردن بند خرید دائمی مهاجم ایران آغاز کردند.

در هفته‌های گذشته خبرهای مختلفی درباره مبلغ قرارداد دائمی صیادمنش منتشر شد اما این مبالغ که از ۲ تا ۴ میلیون یورو متفاوت بود به صورت رسمی تایید نشد.

با این حال «تان کسلر» در گفتگو با بی. بی. سی تایید کرد که بند خرید دائمی صیادمنش فعال شده است و این مهاجم ایرانی از این به بعد بازیکن هال سیتی خواهد بود.

وی گفت: اللهیار بازیکن ماست و نفر اول در نقل و انتقالات بود. او در روزهای آینده به تیم اضافه می‌شود.

نایب رئیس باشگاه هال سیتی از عملکرد مهاجم ایران تمجید کرد و گفت: اللهیار کسی است که هر شرایطی را پشت سر گذاشته است. او می‌تواند به عنوان مهاجم، وینگر راست یا بازیکن پشت مهاجم بازی کند. اللهیار دویست درصد از توانش را ارائه می‌کند.

این قرارداد می‌تواند برای صیادمنش که طی سه سال گذشته مدام به تیم‌های مختلف قرض داده می‌شد، اتفاق خوبی باشد چرا که تعیین تکلیف او از دست باشگاه فنرباغچه که علاقه‌ای به استفاده از اللهیار نداشت خارج شده است. این مهاجم حالا فرصت خوبی برای درخشش در چمپیونشیب و ترانسفر شدن به باشگاه‌های بزرگ‌تر را در اختیار دارد.

استقلال هم از این انتقال سود 20 درصدی دریافت خواهد کرد و باید دید در نهایت چه رقمی به این تیم خواهد رسید.


منبع:همشهری آنلاین

تصویر بنر
تصویر بنر
تصویر بنر

نوشته های مشابه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

تصویر بنر
دکمه بازگشت به بالا