رزمی

انتقال رئیس فدراسیون جودو به بیمارستان/ تصاویر بستری میراسماعیلی


به گزارش خبرنگار مهر، آرش میراسماعیلی رئیس فدراسیون جودو روز جمعه بعد از پایان دومین سفر استانی خود به مشهد مقدس و استان خراسان شمالی در مسیر برگشت به تهران در هواپیما دچار سردرد شدید و درد قفسه سینه شد. این شرایط تا به امروز دوشنبه ادامه دارد و در نهایت پس از ناپایدار بودن شرایط جسمی با توصیه پزشکان به بیمارستان منتقل شد.

ایرج ملک محمدی رئیس کمیته پزشکی فدراسیون جودو در گفتگو با خبرنگار مهر در این مورد گفت: در همان ابتدا فشار ایشان ۱۸ بود. برای کنترل داروهای سرپایی دادیم که متأسفانه به خاطر مشغله‌های کاری که ایشان دارند، توصیه ها ما برای حضور در بیمارستان را نادیدده گرفتند.

وی در ادامه افزود: امروز صبح با من تماس گرفتند که شرایط جالبی نداشت، درد قفسه سینه شدید و سر درد شدید مقداری هم افت سطح هوشیاری داشتند. همکاران زحمت کشیدند ایشان را به بیمارستان انتقال دادند. تا عصر دوشنبه که این گفتگو انجام می شود تحت نظر پزشکان متخصص قلب و مغز و اعصاب هستند. زمانی که نتایج آزمایشات، سی تی اسکن به خصوص آنزیم‌های قلب شان به دستمان برسد می‌توانیم درمان را آغاز کنیم.

دکتر ملک محمدی در پایان خاطرنشان کرد: از دوستان آقای میراسماعیلی می خواهیم که به بیمارستان نیایند. از ایشان هم خواهش کردیم تلفن همراه خود را خاموش کند تا به آرامش فکری برسند و همکاران پزشک هم بتوانند کار خودشان را بهتر انجام دهند. از مردم عزیز می خواهم برای ایشان دعا کنند.

میراسماعیلی دربیمارستان بستری شد/ملک زاده: سطح هوشیاری پائین آمدهمنبع مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه