آخرین اخبار

انتخاب غیرمنتظره ستاره مدنظر پرسپولیس | خوشبخت با پیراهن جدید!


به گزارش همشهری آنلاین، شاید کمتر کسی تصور می‌کرد انتخاب محمد خدابنده‌لو برای فصل جدید لیگ برتر مس رفسنجان باشد؛ بازیکنی که زمزمه‌های زیادی درباره پیوستنش به تیم‌های پرسپولیس و سپاهان وجود داشت، با تایید ساکت الهامی و بعد از توافق با مدیران باشگاه مس رفسنجان پیراهن نارنجی برتن کرد.

خدابنده‌لو ۲۴ ساله که سابقه بازی در تیم‌های پیکان، ذوب‌آهن و گل‌گهر را هم دارد، آینده‌ای روشن پیش روی خود می‌بیند و حالا با انگیزه زیاد کارش را در مس جلو می‌برد.

انتخاب غیرمنتظره ستاره مدنظر پرسپولیس | خوشبخت با پیراهن جدید!

او در تمرینات و مسابقات دوستانه مس یکی از ستاره‌های کلیدی این تیم بوده و بی‌شک در لیگ بیست و سوم هم مهره‌ای تاثیرگذار برای تیمش خواهد بود. خدابنده‌لو در آخرین بازی دوستانه مس رفسنجان مقابل آلومینیوم اراک که با برتری ۳ بر ۲ مسی‌ها همراه بود، گل سوم تیمش را به زیباترین شکل ممکن به ثمر رساند و به روزهای بهتر می‌اندیشد.

مس رفسنجان با سیاست‌های مدیریت و همچنین تفکرات ساکت الهامی به عنوان سرمربی در لیگ بیست و سوم حرف‌های زیادی برای گفتن دارد. این تیم با حفظ شاکله اصلی و اضافه شدن چند ستاره مثل خدابنده‌لو برای شروع لیگ لحظه شماری می‌کند. نارنجی‌های فوتبال ایران تلفیقی از بازیکنان جوان و باتجربه را در اختیار دارند و همین امر نه تنها میانگین سنی این تیم را پایین می‌آورد که می‌تواند شرایط بهتری را برای فصل آینده آنها رقم بزند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع همشهری آنلاین

نوشته های مشابه