رزمی

انتخابات ریاست فدراسیون اسکواش با ۴ کاندیدا برگزار می‌شودبه گزارش خبرگزاری مهر و به نقل از سایت وزارت ورزش و جوانان، آرش فرهادیان مدیرکل دفتر امور مشترک فدراسیون‌ها گفت: پیرو برگزاری مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش که در هفته‌های قبل برگزار شد به دلیل اعلام نشدن صلاحیت برخی از کاندیداها از سوی مراجع نظارتی و حد نصاب نرسیدن اعضا این مجمع برگزار نشد.

وی افزود: از آنجا که اگر بر اساس قانون در یک بازه زمانی اسامی از سوی مراجع نظارتی اعلام نشود، قانون موظف کرده که مسئول مربوطه در خصوص برگزاری مجمع اعلام نظر کند طبق چیزی که اساسنامه در نظر گرفته مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش راس ساعت ۱۰ صبح فردا برگزار خواهد شد.

وی افزود: طبق هماهنگی انجام شده بین معاون توسعه ورزش قهرمانی و وزیر محترم ورزش و جوانان با توجه به اینکه اعلام شد حقی از هیچکدام از یک کاندیداها ضایع نشود و در یک شرایط یکسان و عادلانه همه کاندیداها بتوانند حضور داشته باشند هر چهار کاندیدا که مطرح بودند یعنی آقایان هاشمی ارس، فقیر، آران و عزیزی‌پور می‌توانند در مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش حضور داشته باشند و رقابت کنند.

پیش از این مجید جلیلی دبیر مجمع انتخاباتی فدراسیون اسکواش گفته بود که انتخابات فقط با حضور دو کاندیدا برگزار می‌شود.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه