سایر ورزش ها

الزام سرمربی کره‌ای به حضور ملی‌پوشان تیروکمان در مسابقات کشوریبه گزارش خبرنگار مهر، مرحله پنجم رقابت های تیروکمان رنکینگ کشوری طی روزهای پنجشنبه و جمعه در تهران برگزار می شود. با در خواست «هونگ سونگ هو» سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان، اردونشینان این تیم ملزم به حضور در این رقابت ها هستند.

سرمربی کره ای تیم ملی تیروکمان به منظور ارزیابی وضعیت آمادگی اردونشینان ریکرو و کامپوند، متقاضی حضور حتمی آنها در این مسابقات شده است. وی همزمان با ایام سال نو میلادی ایران را ترک کرده بود اما از دوشنبه مجدد به کشور بازگشته است و حالا قصد دارد با ارزیابی عملکرد اردونشینان در مسابقات پیش رو، از تغییرات آمادگی آنها در مدت غیبتش مطلع شود.

رقابت های رنکینگ کشوری در بخش ریکرو روز پنجشنبه برگزار می شود و روز جمعه هم به برگزاری رقابت های کامپوند اختصاص دارد.

تیم ملی تیروکمان ایران از اول مهرماه با هدایت هونگ سونگ هو پیگیر اردوهای آماده سازی خود است. رقابت های کاپ آسیا اولین رویدادی است که کمانداران ملی پوش ایران با هدایت این مربی کره ای در آن شرکت خواهند داشت. این رقابت ها اسفندماه به میزبانی چین تایپه برگزار می شود.

اردونشینان ریکرو و کامپوند ایران که طی ماه های گذشته به صورت مستمر در تهران و سایت تیروکمان آزادی پیگیر تمرینات خود بوده اند، از شنبه آینده در جزیره کیش پیگیر تمرینات شان خواهند بود.منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه