فوتبال و فوتسال

افشاگری کاپیتان استقلال از مذاکره مسئولان باشگاه با یک گلر دیگر!به گزارش خبرنگار مهر، سیدحسین حسینی پس از تمدید قرارداد دوساله اش با استقلال گفت: خیلی خوشحالم دوباره افتخار این را داشتم در خدمت باشگاه بزرگ استقلال باشم. استقلال خانه من است. در شرایط خیلی خوبم هم گفته بودم که در تیم‌های دیگر نمی‌توانم بازی کنم.

کاپیتان استقلال گفت: در این مدت شرایط خاصی داشتم ولی دوست نداشتم تصمیم دیگری بگیرم و به تیم دیگری بروم. صبر کردم ببینم چه می‌شود. خدا را شکر شرایط خوب شد و دوباره تمدید کردم.

وی ادامه داد: از اعتماد جواد نکونام و زحمات علی خطیر تشکر می‌کنم. این قول را به هواداران می‌دهم که امسال بهترین عملکردم را داشته باشم و سال خیلی خوبی را کنار هم داشته باشیم.

دروازه‌بان استقلال در خصوص اینکه بعد از فینال جام حذفی به عنوان مقصر ناکامی‌ها فشار زیادی را تحمل کرد، اظهار داشت: بعد از جام جهانی اتفاقات زیادی برایم افتاد و دوست داشتم این را با هواداران در میان بگذارم ولی شرایط جور نمی‌شد که مصاحبه کنم. زمان مناسبی نبود. مطمئن باشید بابت اتفاقات گذشته صحبت‌های زیادی دارم. همینطور در مورد اتفاقاتی که پارسال برایم رقم زدند.

حسینی افزود: وقتی دربی را می بازی این اتفاقات طبیعی است اما دوستان حاشیه درست کردند. ۱۰ هفته مانده بود تا بازی ها تمام شود و من در اردوی تیم ملی بودم دنبال دروازه بان بودند. همه اینها ذهن من را درگیر کرد. من در اردوی تیم ملی بودم اما دنبال گلری بودند که تیم ملی نبود. همین مدیران سابق استقلال را می گویم که دنبال بمب ترکاندن بودند.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع مهر

نوشته های مشابه