سایر ورزش ها

اعلام زمان‌ سه مرحله ثبت‌نام کاروان ایران برای بازی‌های آسیایی



به گزارش خبرنگار مهر، بعد از اعمال تغییرات در چارت مدیریتی کمیته ملی المپیک، اقدامات لازم برای حضور در بازی‌های آسیایی در حالی ادامه پیدا کرد که ثبت نام اولیه انجام شده که در دوره قبلی مدیریت این کمیته صورت گرفت، ملاک و مبنای کار بود.

بر همین اساس نشست‌های تخصصی با فدراسیون‌های کاندید اعزام به بازی‌های آسیایی آغاز شد تا بر اساس ارزیابی‌های صورت گرفته در آنها، رشته‌ها و شرایط آنها – از حیث ترکیب و تعداد ورزشکار اعزامی- برای اعمال در مراحل باقی مانده ثبت نامِ اعزام به هانگژو و حضور در بازی‌های آسیایی نهایی شود.

نوزدهمین دوره بازی‌های آسیایی اول تا ۱۶ مهرماه ۱۴۰۲ برگزار می‌شود. در فاصله ۱۰ ماهه تا این بازی‌ها باید سه مرحله ثبت نام برای کاروان اعزامی کشورها و از جمله ایران انجام شود. طبق برنامه زمان بندی اعلام شده از سوی برگزارکنندگان بازی‌ها، بهمن ماه مرحله دوم ثبت نام معرفی رشته‌ها و تعیین حداکثر نفرات اعزامی در هر یک از آنها انجام خواهد شد. مسئولان کمیته ملی المپیک ۱۱ بهمن ماه باید این مهم را به سرانجام برسانند.

خردادماه سال آینده هم زمان معرفی ورزشکاران اعزامی است که در قالب مرحله سوم ثبت نام انجام می‌شود. مردادماه هم باید ثبت نام نهایی کاروان ایران انجام شود.

قرار است کاروان ورزش ایران با سرپرستی مناف هاشمی در بازی‌های آسیایی شرکت کند.



منبع:مهر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مشابه