آخرین اخبار

اشتباهات گذشته را تکرار نکردم/ مردم برایم دعا کنند


به گزارش گروه ورزشی خبرگزاری دانشجو، در ادامه مسابقات کشتی قهرمانی جهان که به میزبانی صربستان برگزار می‌شود، در وزن ۷۰ کیلوگرم، امیرمحمد یزدانی در دور اول با نتیجه ۱۱ بر ۱ پاتریک اولنزین از لهستان را مغلوب کرد. وی در دور دوم با نتیجه ۶ بر صفر ماگومد خانیف از آذربایجان را از پیش رو برداشت و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. وی در این دیدار ارنظر آکماتالیف دارنده مدال نقره و برنز جهان از قرقیزستان را با نتیجه ۱۰ بر صفر از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت.

یزدانی در این دیدار به مصاف «رمضان رمضان اف» کشتی گیر روسی الاصل و دارنده مدال نقره اروپا از بلغارستان رفت و در یک کشتی برتر و زیبا حریف خود را ۱۲ بر ۲ شکست داد و اولین فینالیست ایران در این دوره از مسابقات شد.

یزدانی بعد از رسیدن به فینال گفت: خدا را شکر می‌کنم که ثمره تمریناتم را دیدم و با کشتی‌هایی که گرفتم به فینال رسیدم.

وی ادامه داد: امیدوارم بتوانم در دیدار فینال هم همین روند را ادامه دهم و با برتری برابر حریف خود مدال طلا را برای ایران به ارمغان بیاورم.

امیرمحمد یزدانی در مورد شرایط فنی که در این مسابقات داشت گفت: از کادر فنی تیم ملی تشکر می‌کنم که من را به دو تورنمنت اعزام کردند و اشتباهاتم را برطرف کردم و این بار بدون آن اشتباهات روی تشک رفتم.

وی در پایان گفت: از مردم ایران می‌خواهم برایم دعا کنند تا بتوانم مدال طلا بگیرم.

این خبر را در تهران ورزشی دنبال کنید

منبع دانشجو

نوشته های مشابه